УЄФА відкрив справу проти Бельгії через ігри Бояты у футболці Батшуайи в матчі з Росією

Чиновники організації не оцінили такий ляп гравця.

УЕФА открыл дело против Бельгии из-за игры Бояты в футболке Батшуайи в матче с Россией

Захисник збірної Бельгії Дедрик Боята у поєдинку відбору на Євро-2020 проти Росії випадково вийшов на другий тайм матчу з Росією у футболці свого партнера Міші Батшуайи. З-за цього УЄФА офіційно відкрив справу проти бельгійців.

Гравець провів 11 хвилин на полі з неправильним номером і прізвищем, після чого все ж звернули увагу на помилку і 28-річний Боята надів свою футболку.

Крім порушення, пов’язаних з конфузом з боку Бояты, Бельгія також звинувачується в пізньому початку гри з Росією.

Бельгія достроково кваліфікувалася на Євро-2020, в грі з Росією команда Роберто Мартінеса перемогла з рахунком 4:1.

У груповому етапі Євро-2020 бельгійці зіграють з Данією, Росією, а також Уельсом або Фінляндією. Півзахисник команди Кевін Де Брюйне назвав ганьбою той факт, що суперники відомі вже зараз.