Дубль Гнабри допоміг Баварії розгромити на виїзді “Челсі” в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Дубль Гнабри помог Баварии на выезде разгромить Челси в 1/8 финала Лиги чемпионов Всеволод Мазур

Сині догравали зустріч в меншості.

Баварія. Фото – Getty Images

“Баварія” впевнено обіграла Челсі (3:0) в гостьовому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

У першому таймі команди створили кілька небезпечних моментів, але рахунок на табло залишився незмінним — 0:0. Після перерви Баварія вийшла вперед зусиллями Сержа Гнабри. Через дві хвилини вінгер гостей оформив дубль.

На 76-й хвилині “Баварія” забила ще раз — Роберт Левандовскі замкнув простріл Альфонсо Девіса.

Наприкінці зустрічі Челсі залишився в меншості. Червону картку отримав Маркос Алонсо. Спочатку суддя зустрічі Клеман Тюрпен показав захиснику Синіх жовту картку, але після перегляду відеоповтору арбітр змінив рішення і вилучив іспанця.

Матч між Баварією і Челсі відбудеться 18 березня в Німеччині.