Прикарпаття обіграло в гостях Гірник-Спорт в матчі з чотирма пенальті

Прикарпатье обыграло в гостях Горняк-Спорт в матче с четырьмя пенальти

SPORTARENA.com

Гості здобули складну перемогу у багатому на події матчі.

Фото – fc.if.ua

В останньому матчі сезону обидві команди не вирішували турнірних завдань. Навіть у разі перемоги Гірник-Спорт не зміг би наздогнати конкурентів, проте можна було не сумніватися, що підопічні Жабченка зроблять все можливе, щоб реабілітуватися за поразки у попередніх турах.

Проте, зробити це буде непросто, адже іванофранківці підходять до матчу в гарному настрої після перемоги над Черкащиною. Відзначимо, що в першому колі Прикарпаття розгромило Гірник-Спорт 4:1.

Ось і цього разу гості почали активно. На третій хвилині Кузьмін навісив з кутового, здалося, Хома продовжив м’яч на дальню штангу і Француз у стрибку «рибкою» забив у порожній кут. 0:1.

Пристрасті закипали, на 10 хвилині Жабченко отримав жовту за сперечання з арбітром. На 18 хвилині Черединиченко з-за пошкодження покинули поле і свіжий Твердохліб на 30 хвилині заробив пенальті — після його прострілу м’яч потрапив у руку Радульскому і арбітр вказав на «точку». Але з ударом Герасімца Пицан впорався.

Господарі продовжували володіти ігровою та територіальною ініціативою, але м’яч вперто не йшов у ворота Прикарпаття.

А от гості свого домоглися на початку другого тайму. Спочатку на 53 хвилині після навісу зліва Барчук головою підправив м’яч у ворота, а через дві хвилини він відзначився дублем, скориставшись передачею з центрального кола. І це вже 0:3.

На 65 хвилині Хома знайшов у штрафному Гірника-Спорт руку Векляка і Дитко реалізував пенальті. 0:4. Господарі зуміли відіграти два м’яч теж завдяки пенальті. Завалили на п’ятачку воріт Збуня і Суханов розвів м’яч і воротаря по різних кутах. 1:4. А через дві хвилини господарі розіграли швидкий штрафний біля бокової лінії штрафного і гравцям Прикарпатті довелося фолити на когось з господарів. Суханов знову з «точки» спрацював бездоганно. 2:4. На більше команди не вистачило.

MAN OF THE MATCH Роман Барчук (Прикарпаття)

Відмінний матч нападника гостей. Практично не програвав боротьбу, швидко приймав рішення. Завдяки Роману почалася перша гольова атака, в другому таймі він довів рахунок до розгромного і після його дубля довів рахунок забитим м’ячам у цьому сезоні до десяти.

Гірник-Спорт – Прикрапатье – 2:4

Голи: Суханов, 74, 78 — Француз, 3, Барчук, 53, 55, Дитко, 66, з пенальті.

Нерелаизованный пенальті: Герасимець, 30.

Гірник-Спорт (СТАРТ): Ситников, Суханов, Векляк, Карась, Дяченко, Петрусенко, Сорокін, Батюшин, Герасимець, Збунь, Чередниченко.

Запасні: Клімов ,Корольков, Бойко, Шопін, Твердохліб, Малишкін.

Головний тренер: Ігор Жабченко

Прикарпаття (СТАРТ): Пицан, Бойко, Бочкур, Радульский, Дитко, Кузьмін, Геник, Дербах, Француз, Барчук, Хома

Запасні: Новак, Януш, Пастух, Цюцюра, Воробчак, Василів

Головний тренер: Володимир Ковалюк

Попередження: Жабченко, 10, Карась, 63 – Дитко, 58, Бойко, 74.

13 серпня. 30 тур. 17:30 Горишние Плавні. СК «Юність».

Арбітр: Геннадій Серпутько (Одеса)