Динамо з мінімальним рахунком поступилося на виїзді Ромі до Ліги Європи

Єдиний гол – на рахунку Артема Довбика

24 жовтня 2024, 21:37 Автор: SPORTARENA.com Динамо з мінімальним рахунком поступилося на виїзді Ромі в 100%

Динамо поступилося Ромі у виїзному матчі 3-го туру Ліги Європи, пропустивши єдиний гол у середині першого тайму & # 8212; 0:1.

На цю гру наставник киян Олександр Шовковський випустив експериментальний склад, залишивши в резерві таких виконавців як Георгій Бущан, Володимир Бражко, Микола Шапаренко, Віталій Буяльський, Владислав Кабаєв та Владислав Ванат. Останні п'ятеро згодом вийшли на заміну.

Навіть у такому ігровому поєднанні “Динамо” виглядало несоромно на тлі грізного суперника. Команда Шовковського грамотно оборонялася, але зрештою все вирішив 11-метровий у її ворота. На 23 хвилині захисник Тарас Міхавко сфолив на Томмазо Бальданці. До «точки» підійшов українець Артем Довбик і впевнено розвів по кутках м'яч та Руслана Нещерета.

Для 27-річного центрфорварду цей гол став п'ятим у 11 матчах сезону. Тричі українець встиг відзначитись у Серії А (+ асист), і вже двічі – у ЛЕ. Артем у підсумку зіграв 52 хвилини.

Гості не занепали духом, стали проводити атаки і навіть мали непогані шанси забити. Небезпечно пробивав Олександр Тимчик, Мілі Свілар врятував після пострілу Едуардо Герреро. На 42 хвилині Динамо навіть зрівняло, але гол Назара Волошина було скасовано через зовні гру.

Після перерви гра проходила без достатку небезпечних моментів. З боку київської команди можна відзначити удари Миколи Михайленка (неточно) та Ваната (в руки воротареві). У Роми двічі міг забивати Ельдор Шомуродов.

Динамо залишається без набраних очок та забитих голів у загальному етапі другого за статусом єврокубка. У турнірній таблиці біло-сині, як мінімум, тимчасово опустилися на останнє, 36-е місце. У наступному турі ЛЕ команда Шовковського «прийме» #187; Ференцварош 7 листопада. А вже цієї неділі на киян чекає домашня битва з Шахтарем в УПЛ.