Бразилія легко розібралась з Японією

1371329751confcup4Збірна Бразилії не зазнала проблем у першому матчі Кубка конфедерацій. Підопічні Луїса Феліпе Сколарі на початку кожного з таймів забили по м’ячу у ворота японців і здобули перемогу.

Збірна Бразилії – Збірна Японії 3:0 (1:0)

Голи: Неймар, 3 – 1:0; Пауліньо, 47 – 2:0; Жо, 90 +2 – 3:0.

Збірна Бразилії: Жуліо Сезар, Дані Алвес, Тьяго Сілва, Давид Луїс, Марсело, Луїс Густаво, Пауліньо, Оскар, Фред (Жо), Неймар (Лукас Моура, 74), Халк (Ернанес, 75).

Збірна Японії: Кавасіма, Нагатомо, Учіда, Кінно, Йосіда, Хонда (Інуі, 88), Ендо (Хосогаі, 77), Кійотаке (Маеда, 51), Кагава, Хасебе, Окадзакі.

Попередження: немає – Хасебе, 45

Суддя: Педру Проенса (Португалія).

15 червня. Стадіон “Естадіо Насьональ” (Бразиліа, Бразилія).

У суботу стартував Кубок конфедерацій 2013-го року. Збірна Бразилії брала японців. Цікаво, що поки лише ці дві команди зі стовідсотковою ймовірністю зіграють на мундіалі. “Селесао” отримали це право як господарі турніру, а “самураї” стали першою командою, яка відібралась на турнір.

Поєдинок розпочався з забитого м’яча. Фред чи то грудьми, то рукою скинув м’яч під удар Неймару, а новачок “Барселони” з льоту не промахнувся. Арбітр зустріч Педру Проенса вказав на центр.

Тут же результат міг зрівняти Хонда. Японець у фірмовому стилі пальнув зі штрафного, але Жуліо Сезар виручив своїх партнерів. Азіати намагалися намацати свою гру. Однак бразильці грали помітно краще. Старалися Халк, Фред, Оскар, дуже активний був Неймар. У середині першої половини другий м’яч міг побувати у воротах гостей. Дані Алвес праворуч проник в штрафну і прострілив, а після рикошету Пауліньо ледь не вніс футбольний снаряд у ціль.

В кінці першого тайму міг забивати Халк. Форвард “Зеніта” легко прибрав Нагатомо і метрів з двадцяти двох бив у верхній кут воріт. М’яч потрапив у сітку … але з зовнішнього боку. Майже відразу вірний шанс упустив Фред. Нападник “Флуміненсе” після контратаки бив з центру штрафного, але Кавасіма на цей раз врятував “самураїв”. У результаті, перший тайм так і завершився мінімальною перевагою “селесао”.

Другий тайм розпочався так само, як і перший. Бразильці знову забили швидкий гол. Пауліньо першим дотиком прийняв м’яч метрах в п’ятнадцяти від воріт, а другим пробив у ціль. Вийшло ефектно, а головне – ефективно!

Ближче до середини другої половини японці почали оживати і активізувалися. Наприклад, Маеда пробив метрів з п’ятнадцяти. Правда, Жуліо Сезар все бачив і без проблем забрав м’яч собі. Толком більше нічого японці створити не могли.

Гра спокійно котилася до впевненої перемоги бразильців. Наприкінці поєдинку на поле вийшов Жо. Саме він в самій кінцівці і поставив крапку в матчі. У швидкій атаці бразильців Жо метрів з тринадцяти пробив точно в ціль після пасу Оскара. 3:0 – більш, ніж упевнена перемога збірної Бразилії.

Специально для ваших детей детская теннисная школа предлагает интересные занятия по большому теннису. Стоимость данных уроков достаточно низкая.