Київське «Динамо» у меншості обіграло «Тун»

Футболісти київського «Динамо» в гостьовому матчі четвертого туру групи G Ліги Європи переграли швейцарський «Тун» з рахунком 2:0.

Причому обидва голи гості забили в меншості. На 16-й і 17-й хвилинах їх нападник Дьемерсі Мбокані отримав дві жовті картки. На 29-й хвилині захисник «Туна» Лукас Шенкель зрізав м’яч у свої ворота, а в другому таймі на 69-й хвилині Андрій Ярмоленко забив другий гол.

Завдяки цій перемозі «Динамо» набрав сім очок і підвищив свої шанси на потрапляння в плей-офф турніру. Вісім очок має лідируючий «Генк». По три очки в активі «Туна» і «Рапіда», повідомляє sovsport.

В матчі наступного туру, які відбудуться 28 листопада, «Динамо» в гостях зіграє з «Генком», а «Рапід» грав з «Туном».

Тун – Динамо – 0:2 (0:1)
Голи: Шенкель 29 (0:1 – автогол). Ярмоленко 69 (0:2).
Тун: Лют, Люті, Райнманн, Шенкель, Хедигер, Віттвер (Зуффи, 74), Шнойвли К. (Феррейру, 70), Кассіо (Шнойвли М., 69), Мартінес, Садок, Саного
Динамо К: Шовковський, Хачеріді, Данило Сілва, Тремулінас, Драгович (Виду, 60), Велозу, Гусєв (Макаренко, 89), Сидорчук (Вукоєвич, 46), Бельханда, Мбокані, Ярмоленко
Попередження: Шнойвли К., 42; Зуффи, 79 – Мбокані, 17; Сидорчук, 33; Драгович, 42; Вукоєвич, 57; Ярмоленко, 89
Вилучення: немає – Мбокані, 17