«Чорноморець» здобув вольову перемогу над загребським «Динамо», «Лудогорец» обіграв ПСВ

У четвер відбувся матч п’ятого туру групового етапу Ліги Європи, в якому «Чорноморець» приймав загребське «Динамо». Зустріч завершилася перемогою господарів – 2:1.

Забитим м’ячем в середині першого тайму відзначився Бечірай. На 78-й хвилині Олексій Антонов зрівняв рахунок. І Анатолій Діденко в компенсований час приніс своїй команді перемогу.

У паралельному матчі «Лудогорец» обіграв ПСВ – 2:0.

Таким чином, «Лудогорец» гарантує собі вихід з групи в плей-офф з першого місця, маючи 13 очок, а найближчим переслідувачем залишається ПСВ з Ейндховена, який випереджає «Чорноморець» за особистими зустрічами, передає sovsport.

Чорноморець – Динамо Зг – 2:1 (0:1)
Голи: Бечірай 20 (0:1). Антонов 78 (1:1). Діденко 90 (2:1).
Чорноморець: Безотосний, Кутас (Прийомів, 27), Бергер, Зубейко, Фонтанелло, Ковальчук К., Гай, Бобко, Антонов, Рієра (Леонардо, 46), Джа Джедже (Діденко, 74)
Динамо Зг: Зеленика, Пінту (Адемі, 46), Шимунович, Адді, Ліма, Памич (Брозович, 76), Халіловіч (Фернандес, 64), Леко, Антолич, Рукавіна, Бечірай
Попередження: Бергер, 45 – Рукавіна, 51; Ліма, 81