“Динамо” програло в Лізі Європи, перемога “Дніпра” та нічия “Чорноморця”

Київське “Динамо” програло в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи “Валенсії” – 0:2. Поєдинок був номінально домашнім, але напередодні був перенесений в кіпрську Никоссию з-за трагічних подій в Україні.

Не реалізувавши свої моменти в першому таймі, кияни прогавили дві атаки іспанців у другій 45-хвилинці. Починав матч Шовковський отримав травму після перерви. Його замінив повернувся в “Динамо” Рибка, який пропустив двічі, пише obozrevatel.

“Дніпро” у домашньому матчі цієї стадії турніру обіграв “Тоттенхем” – 1:0. Вирішальним став точний удар Коноплянки з пенальті. “Чорноморець” і французький “Ліон” зіграли в Одесі внічию – 0:0. Матчі відбудуться 27 лютого.

“Динамо” (Київ, Україна) – “Валенсія” (Іспанія) – 0:2
Голи: Варгас 79, 90+1, авт.

“Динамо”: Шовковський (Рибка 54), Беланда (Гармаш 73), Макаренко, Виду, Гусєв, Ідейє, Ленс (Кравець 83), Драгович, Вукоєвич, Велозу, Сілва
“Валенсія”: Алвес, Кейта, Мичель (Фегулі 78), Матьє, Парехо, Кошта, Алькасер (Варгас 60), Фуего, Бернат, Перейра, Жонас (Барраган 88)
Попередження: Сілва 55 – Жонас 77

“Дніпро” (Дніпропетровськ, Україна) – “Тоттенхем” (Лондон, Англія) – 1:0
Голи: Коноплянка 81

“Дніпро”: Бойко, Матеус, Федецький, Ротань, Зозуля, Стрініч, Чеберячко, Коноплянка, Джуліано (Політило 77), Канкава, Мазух
“Тоттенхем”: Фрідель, Бенталеб, Шадлі, Доусон, Таунсенд (Еріксен 64), Ноугтон, Капу, Сольдадо (Кейн 85), Пауліна, Вертонген, Роуз