«Севілья» їде до Варшави. ЛЕ, 1/2 фіналу. Фіорентина ” – “Севілья” – 0:2

Андалузці зробили ще один крок до того, щоб стати першим чотириразовим переможцем турніру. Гості, тиждень тому отримали перевагу в три м’ячі, відразу продемонстрували, що не збираються грати на утримання рахунку. Вже на другій хвилині Коку з правого флангу прострілив вздовж воріт. Голкіпер Нето до м’яча не дістався, але і гравці «Севільї» не очікували такого подарунку.

Господарі досить швидко прийшли в себе і відповіли ще більш небезпечним моментом. Гонсало Родрігес з двох метрів замикав навіс Йосипа Ілічіча з кутового – воротар іспанців Серхіо Ріко якимось дивом встиг зреагувати і відбив м’яч в сторону.

Як і в Севільї, підопічні Вінченцо Монтелли були жорстоко покарані за невикористані можливості. Протягом п’яти хвилин андалузці забили два голи. Спочатку Карлос Бакка виявився першим на м’ячі після подачі Евера Банеги зі штрафного і з близької відстані розстріляв ворота суперника, а потім відзначився Даніел Каррісу.

Другий гол був забитий теж в результаті розіграшу «стандарту». Банега подав на правий край штрафного, Коке прострілив, а ніким не прикритий португалець вніс м’яч у ворота. За сумою двох зустрічей «Севілья» повела з рахунком 5:0, а це означало, що «фіалкам» потрібно було забивати як мінімум шість голів.

Враховуючи серйозні проблеми з реалізацією моментів, метою перебування на полі господарів могла стати лише бажання підсолодити пілюлю. І запал у команди не пропав. Флорентійці набагато більше володіли м’ячем і досить часто били по воротах. Небезпечними ударами відзначилися Давид Пісарро, Мохамед Салах і вирізняв у день матчу свій 29-й день народження Матіас Фернандес.

Триразові переможці турніру тим часом зробили ставку на контратаки, і в одній з них незадовго до перерви був близький до успіху Коке. У другому таймі малюнок гри не змінився. Господарі продовжували тиснути, але результату так і не було. Салах із забійної позиції не зумів пробити Ріко, тоді як після удару Фернандеса зі штрафного м’яч зрикошетив від захисника і пролетів вище перекладини.

Апофеозом тотального невезіння «Фіорентини» став незабитий пенальті Ілічіча. Арбітр показав на «точку» після фолу Гжегожа Крыховяка на Піссаро. Вирок взявся виконувати словенський півзахисник, безславно пробив вище воріт.

На цьому пригоди команди Монтелли не закінчилися. Дальній удар Мілана Баделя парирував Ріко, а потім кіпер «Севільї» знову не дозволив відзначитися Иличичу, вийшов один на один. Гол престижу так і не відбувся, а підопічні Уная Емері впевнено зробила крок у фінал. У Варшаві їй належить зустрітися з «Дніпром». Особливо порадів Крыховяк, який зберігає шанси завоювати трофей у себе на батьківщині в Польщі.

ФІОРЕНТИНА (Італія) – СЕВІЛЬЯ (Іспанія) – 0:2
Голи: Бакка (22), Даніел Каррісу (27).
На 67-й хвилині Ілічіч не реалізував пенальті (вище).
Фіорентина: Нето, Алонсо, Басанта (Паскуаль, 46), Гонсало Родрігес, Савич, Салах, Борха Валеро (Лаццаро, 85), Санчес, Ілічіч, Фернандес (Бадель, 67), Пісарро.
Севілья: Ріко, Колодзейчак, Даніел Каррісу, Коке, Тремулінас, Мбіа, Крыховяк, Банега (Іборра, 55), Алейкс Відаль, Витоло (Рейес, 74), Бакка (Гамейро, 70).
Попередження: Пісарро (21), Савич (26), Борха Валеро (49) – Банега (34).
Перший матч – 0:3.