Підстава “Шахтарю”: “Манчестер Сіті” сенсаційно програв у Лізі чемпіонів

Англійський “Манчестер Сіті” несподівано програв французькому “Ліону” в стартовому матчі Ліги чемпіонів. На своєму полі підопічні Пепа Гвардіоли, маючи солідну перевагу, поступилися — 1:2.

Варто відзначити, що англійці вийшли на гру без своїх лідерів — Лероя Сане, Венсана Компані та Серхіо Агуеро. Це дещо полегшило завдання клубу з Ліона, який ще до перерви двічі засмутив бразильського воротаря “Сіті” Едерсона. Голами відзначилися Максвелл Корне і Набіл Фекір.

У другому таймі Бернарду Сілва сквитав один м’яч, однак на більше англійців не вистачило.

Манчестер Сіті Англія – Ліон Франція 1:2 (0:2, 1:0)

Голи: 0:1 – 26 Корне, 0:2 – 43 Набіл Фекір, 1:2 – 67 Бернарду Сілва.

Манчестер Сіті – Едерсон, Уокер, Стоунз, Лапорт, Делфі, Гюндоган (Сані, 55), Фернандіньо, Сільва, Бернарду Сілва, Габріел Жезус (Агуеро, 63), Стерлінг (Марез, 76).

Ліон – Антоні Лопеш, Рафаел (Дюбуа, 76), Марсело, Денайер, Менді, Корне (Траоре, 90), Діоп, Ндомбеле, Ауар, Набіл Фекір (Тузара, 79), Депа.

Попередження: Набіл Фекір (77), Агуеро (90), Траоре (90).

obozrevatel.com

Зазначимо, що ця поразка “Сіті”, який є головним фаворитом групи F, істотно сплутала карти донецькому “Шахтарю”. Українці напередодні зіграли внічию із німецьким “Хоффенхаймом”, і тепер просто зобов’язані брати мінімум чотири очки в іграх із “Ліоном”, а потім не програвати самому “Сіті”.