Пострадянська перевірка

Останній тренувальний збір напередодні другого кола чемпіонату України серед команд першої ліги футболісти ФК “Львів” провели в Туреччині, де зіграли чотири поєдинки.

Спершу “городяни” помірялися силами з білоруським “Шахтьором”, який базується в містечку Солігорськ. За підсумками останнього чемпіонату Білорусі ця команда посіла третє місце. Проте в товариських зустрічах дуже часто вагому роль відіграють не попередні успіхи, а готовність футболістів саме в цей час. Як показала гра, львів’яни того дня виявилися кращими. У першому таймі “городяни”зусиллями Павла Худзіка відкрили лік голам, а після перерви збільшили свою перевагу. Спершу Худзік оформив дубль, а під завісу двобою Валерій Федорчук, поставив остаточну крапку.

Другим спаринг-партнером ФК “Львів” був іще один представник колишнього СРСР. Латвійський клуб ФК “Віндава” з міста Вентспілса – цьогорічний дебютант місцевої вищої ліги. Львів’яни з перших хвилин зустрічі заволоділи ініціативою та швидко втілили її в два забиті м’ячі. Цікаво, що у воротах суперника відзначалися ті самі футболісти, які забивали й у грі з білорусами. На шостій хвилині рахунок відкрив Павло Худзік, а через п’ять хвилин Валерій Федорчук подвоїв перевагу “городян”. Здобувши солідний гандикап, гравці ФК “Львів” заспокоїлися й віддали ініціативу суперникові. Латвійці скористалися своїм шансом у другому таймі й зуміли з одинадцятиметрової позначки відіграти м’яч. Щоправда, забити другий гол львів’яни не дозволили, тож поєдинок завершився перемогою “городян” – – 2:1.

Третім суперником ФК “Львів” на турецькій землі став представник російської Прем’єр-ліги “Спартак” із Нальчика. Цього разу святкувати успіх львів’янам не судилося. У першій половині росіяни зуміли організувати два голи у ворота голкіпера “городян” Бандрівського, проте на 38-й хвилині Борис Баранець скоротив відставання. У середині другого тайму Євген Чепурненко відновив рівновагу, але через кілька хвилин “спартаківці” забили третій гол, який виявився вирішальним.

У вівторок футболісти ФК “Львів” провели останній матч у Туреччині. “Городяни” завершили збір так само, як і розпочали, – грою проти білоруської команди. “Торпєдо” (Жодіно) за підсумками останнього чемпіонату фінішувало на четвертій сходинці турнірної таблиці.

Cьогодні ФК “Львів” повернувся до Львова й уже 18 березня зіграє в Луцьку з місцевою “Волинню”.