ФК «Львів» програв – уперше за дев’ять турів

У Чернігові перервалася безпрограшна серія з восьми турів ФК «Львів», який поступився «Десні», – 0:2. А у Маріуполі несподіваної поразки з великим рахунком зазнала столична «Оболонь». Як повідомив учора головний тренер ФК «Львів» Степан Юрчишин, у першому таймі його підопічні контролювали гру, мали територіальну перевагу, міг відзначитись Григорій Баранець, але після його удару м’яч опустився на сітку воріт. Після перерви гра ще більше оживилась, і господарі зуміли скористатися грубими помилками в обороні галичан. Спочатку Богдан Кобець влучним ударом завершив свій рейд до штрафного ФК «Львів». Міг зрівняти рахунок 18-річний Євген Чепурненко, але знову м’яч летить впритул з рамкою воріт. Натомість Сергій Старенький своїм шансом скористався, влучно пробивши у той же кут, що і його партнер по команді.

Востаннє ФК «Львів» програвав у першості ще 2 жовтня – «Кримтеплиці».

Склад ФК “Львів” у цій грі: Бандрівський, Гальчук (Ференц, 87), Ільків (Леонідов, 75), Романюк, Даньків, Федорчук, Г. Баранець, Худзик (Чапко, 81), Козьбан (Чепурненко, 67), Б. Баранець, Панас (Теплий, 71). У складі львів’ян дебютував 20-річний вихованець ковельського футболу Сергій Чапко, якого до кінця сезону орендували у донецького «Металурга». А воротареві «Десни» Юрію Нікітенку, якому в день гри виповнилося 34 роки, президент клубу Олексій Савченко подарував автомобіль.

Результати інших матчів за участю лідерів: «Іллічівець» – «Оболонь» – 3:0, МФК «Миколаїв» – «Волинь» – 0:1.