«Спартак» значно ускладнив собі вихід до 1/16 Кубка УЄФА

Московський «Спартак» значно ускладнив собі вихід до 1/16-ї фіналу Кубка УЄФА, програвши свій третій матч групового етапу. Підопічні Мікаеля Лаудрупа на «Лужніках» несподівано поступилися аутсайдеру групи «D» голландському «Неймегену» з рахунком 1:2. Хоча розпочали «червоно-білі» доволі оптимістично. «Спартак» вийшов вперед вже на другій хвилині матчу. Після розіграшу кутового ворота гостей головою вразив Сергій Ковальчук. На цьому команди заспокоїлись і змусили глядачів відверто нудьгувати. Прокинулись футболісти лише за 10-ть хвилин до завершення матчу. Спочатку «Спартак» і «Неймеген» обмінялися небезпечними моментами, а потім справа дійшла і до голів. Втім, влетіли вони лише в одні ворота. Голландці, скориставшись помилками захисників московської команди, забили два м’ячі протягом трьох хвилин. Відзначились Йон ван Бьюкірінг та Лассе Шоне. Відігратися «червоно-білі» вже не встигли.

В іншому матчі групи «D» італійський «Удінезе» вдома здолав загребське «Динамо» з рахунком 2:1 і забезпечив собі місце у плей-офф Кубка УЄФА. Англійський «Тотенгем» має 6-ть пунктів і посідає другу сходинку. «Спартак» і «Неймеген» набрали по три очки, втім через меншу кількість забитих м’ячів москвичі на 4-му місці. «Динамо» /Загреб/ – 5-й.