Молодіжна команда «Карпат» після 11-ти перемог поспіль зазнала першої поразки в сезоні

У матчі 12-го туру молодіжної першості України львівські «Карпати» з мінімальним рахунком 0:1 поступилися у гостях своїм одноліткам з київського «Динамо». Це перша невдача підопічних Романа Толочка у поточному сезоні. Нагадаємо, що зі старту сезону карпатівці виграли 11 поєдинків поспіль з відмінною різницею забитих і пропущених м’ячів 33 – 6. Додамо, що поразка у сьогоднішньому матчі не вплинула на турнірну позицію «зелено-білих» – вони й надалі продовжують впевнено займати перше місце. Про це повідомляє кореспондент ЗІКу. У матчі 12-го туру молодіжної першості України львівські «Карпати» з мінімальним рахунком 0:1 поступилися у гостях своїм одноліткам з київського «Динамо». Це перша невдача підопічних Романа Толочка у поточному сезоні. Нагадаємо, що зі старту сезону карпатівці виграли 11 поєдинків поспіль з відмінною різницею забитих і пропущених м’ячів 33 – 6. Додамо, що поразка у сьогоднішньому матчі не вплинула на турнірну позицію «зелено-білих» – вони й надалі продовжують впевнено займати перше місце. Про це повідомляє кореспондент ЗІКу.

Епідемія грипу не оминула молодіжну команду «Карпат». Допомогти своїм партнерам у принциповому матчі з столичним «Динамо» не змогли Луцик, Гудима та Фурта. Особливо відчутною була втрата Фурти. Адже голеадор «зелено-білих» в останніх п’яти матчах не залишав поле без забитого м’яча.

Гра розпочалася дещо сумбурними діями обох команд. Схоже, що обидві команди трохи перенервували. Тим не менше рахунок було відкрито вже на 6-й хвилині матчу. Карпатівці порушили правила проти капітана господарів Алієва і той ударом метрів з 20-ти по центру воріт послав м’яч у сітку. Треба зазначити, що в цьому епізоді не найкращим чином зіграв кіпер «Карпат» Мартищук – круглий влетів у кут, в якому він знаходився.

Пропустивши гол, підопічні Романа Толочка приходили до тями десь хвилини до 30-ої. А до того практично всі події розвивалися головним чином між двома карними майданчиками. За великим рахунком змінити рахунок не могли ні динамівці, ні карпатівці.

А от заключні 15 хвилин першого тайму і всю другу 45-хвилинку на полі домінували гості. «Карпати» таки віднайшли свою командну гру і створили чимало небезпечних моментів біля воріт киян. Єдине з чим не склалося – так це з реалізацією. Пройти принаймні один раз захист «Динамо» галичанам так і не вдалося.

На жаль, не можна оминути і теми суддівства. Арбітр матчу Михайло Родіоненко у 90 відсотках спірних моментів приймав рішення на користь команди Володимира Мунтяна. А лайнсмени примудрилися не раз фіксувати офсайд у гравців «Карпат» в ситуації, коли його не було й близько. Але то вже звична справа для українського футболу.

Довідка

«Динамо» (молодь) – «Карпати» (молодь) – 1:0 (1:0). 30 жовтня. Чапаївка. Клубна база ФК «Динамо». 200 глядачів. Температура повітря +5 градусів

Судді: Михайло Родіоненко (Луганськ), Євген Петраков, Геннадій Бич (обидва – Київ)

Інспектор ФФУ: Володимир Володін (Херсон)

«Динамо» (молодь): Загладько, Менжега (Сокуренко, 66), Козлов, Пінчук, Сахневич (Іванющенко, 90+20, Коркішко (Макаренко, 65), Алієв, Есеола (Прокіпчук, 46), Білала, Кравченко, Логінов

Тренер – Володимир Мунтян

«Карпати» (молодь): Мартищук, Гірський, Гурський, О. Тарасенко, Сагайдак, Куцяба, Гурулі, Мартинюк, Габовда, Гордійчук, Бідловський (Тітик, 79)