“Барселона” – “Шахтар” – 5:1. ВІДЕО. ФОТО

Каталонці не залишили жодних шансів “гірникам” на вихід до півфіналу Ліги чемпіонів.

Детальніше про матч можна дізнатись ТУТ.

Так грати проти найпотужнішої команди на планеті не можна. Ммішно говорити, що “гірники” недооцінили “Барсу”. Але зіграли проти каталонців надто розхлябано. Якщо в захисті головна проблема крилась у відсутності Дмитра Чигринськомго, якого вкрай невдало замінив Іщенко (а чого можна очікувати від футболіста, який у сезоні проводив тільки п’яти матч, то в нападі не вистачило сміливості і банального фарту.

Вже на другій хвилині Іньєста шокував “гірників”. Рикошет від Срни у штрафному, автор переможного м’яча у фіналі Чемпіонату світу підхопив кулю і без проблем переграв П’ятова. “Шахтар” миттєво відповів – удар в ближній верхній кут Вілліана парирував Вальдес, Адріано не використав вихід віч-на-віч, а все той же Вілліан не влучив у порожні ворота, які залишив Вальдес, що намагався перервавати ще один вихід один в один Адріано. Гра на зустрічних курсах продовжувалась. А грати так з “Барсою” – самогубство. Тож другий гол до перерви не забарився: не встежили оборонці за Алвесом, який переграв П’ятова один в один і відправив кулю в порожні ворота.

Перший тайм зовсім нічому не навчив “гірників”, тому третій гол від Піке став логічним. Дещо оживилсь українські вболівальники після голу Ракицького, який замкнув простріл зі стандарту Срни. Та вже за хвилини рахунок став 4:1 – це Кейта ударом здалеку вразив ворота П’ятова. Хоч і за такої ситуації “Шахтар” надалі відкривався і мав ще моменти, в одному зяких Адріано влучив у стійку. “Барса” не панькалась з гостями, боячись неприємного візиту на “Донбас Арену”, іспанський гранд продовжувати шматувати розхлябану оборону донецького клубу. Без голу з поля не пішов і Хаві, який поставив крапку в матчі – 5:1.

“Барса” послухала свого наставника і серйозно віднеслась до “Шахтаря”, розібравши донеччан на клаптики. А от “гірники” не використали своїх моментів у нападі (стільки шансів у чемпіонаті Іспанії за 10 матчів суперники “Барси” не мали, напевне) і зіграли неприпустимо в захисті. Надто самовпевнено діяв “Шахтар”, за що й поплатився. Тягатись з “Барсою” в грі на зустрічних курсах “Шахтарю” ще рано, а наслідки, як бачимо, плачевні. Тепер “помаранчево-чорні” в якості повинні зробити все, щоб здобути перемогу в матчі честі вже в Донецьку. А на “Барсу” очікуватимуть ще дві дуелі з “Реалом”.

“Барселона” – “Шахтар” – 5:1 (2:0).

Голи: Іньєста 2, Алвес 34, Піке 54, Кейта 60, Хаві 87 – Ракицький 59.

“Барселона”: Вальдес, Дані Алвес, Піке, Хаві, Вілья (Педро 70), Іньтєста (Аффелай 90), Мессі, Маскерано, Кейта, Бускетс, Адріано (Максвел 77).

Заміна: Рубен, Кркіч, Міліто,  Тьяго.

“Шахтар”: П’ятов, Хюбшман (Едуардо 83), Жадсон (Фернандінью 70) Адріано, Вілліан (Тейшейра 75), Коста, Мхітарян, Рац, Іщенко, Срна, Ракицький.

Заміна: Худжамов, Кобін, Степаненко, Чижов.

Попередження: Іньєста 60 – Рац 52, Ракицький 66, Фернандінью 77