“Шахтар” програє “Оболоні” на “Донбас Арені”. ВІДЕО

Підопічні Луческу так і не відійшли від 1:5 на “Камп Ноу”. “Пивовари” в меншості забивають на “Донбас Арені”, і змушують вперше у своїй історії капітулювати “Шахтар” на “Донбас Арені”.

“Шахтар” розпочав матч напіврезервним складом, і в цьому, мабуть, основна причина того, що команда зіграла далеко не найкраще. В першій половині тайму взагалі активнішими виглядали гості, які хоч і не створили біля воріт спуерника надто небезпечних моментів, проте провели кілька доволі цікавих атак, і змусли Худжамова продемонструвати, що відсутність ігрової практики не вплинула на його воротарські навики. Прокинулися гірники ближче до завершення тайму, створивши два моменти. Спочатку Рибка витягнув удар Едуардо, а згодом Жадсон ударом з 20-ти метрів влучив у стійку. Могли до перерви забити й гості, проте Худжамов з величезними труднощами парирував божевільний удар зі штрафного Кутаса з 38-ми метрів.

Луческу явно не задовольнив такий перебіг першого тайму, тому одразу по перерві він випустив на поле Срну та Мхітаряна. Проте багаторічний капітан “Шахтаря” уже на 55-й хвилині попросив заміну через травму. Більше того, травмувався ще й Коста, але змушений був догравати, оскільки ліміт замін уже був вичерпаний. Взагалі ж другий тайм у виконанні команд – це справжнє блюдо для футбольних гурманів. “Шахтар” і “Оболонь” весь тайм провели на зустрічних курсах, причому пивовари були значно гострішими. Якщо гірники запам’яталися двома моментами Кобіна, у другому з яких ціною травми та заміни зупинив Рибка, то в Оболоні було значно більше моментів. В одному з них Панас забив гол, але арбітр зафіксував офсайд, і за удар після свистка показав Вадиму другу жовту, а з нею і червону картку. Як засвідчив повтор, в Панаса і близько не було офсайду, і замість чистого голу, арбітр вилучив гравця “Оболоні”. Але до честі гостей, команда навіть у меншості й надалі перегравала “Шахтар”. Після кількох змарнованих нагод “Оболонь” отримала право на штрафний, який бездоганно виконав Кучеренко. І навіть після цього “Шахтар” фактично нічого не міг вдіяти, запам’ятавшись лише ударом Ракицького головою, з яким впорався голкіпер.

До речі, матч першого кола також завершився перемогою “Оболоні”, тому в результаті команда Луческу у цьому чемпіонаті в “Оболоні” не відібрала жодного очка.