Сьогодні «Карпати-2» зіграють з «Газовик-Хуртовиною»

Сьогодні «Карпати-2» у матчі 4-го туру чемпіонату області серед клубів Прем’єр-ліги Львівщини приймають «Газовик-Хуртовину» з Комарно. Гра на полі стадіону Львівського Національного аграрного університету в Дублянах розпочнеться о 17:00. А двома годинами раніше, о 15:00, зіграють юнацькі команди.

«Карпати-2» є дебютантами головного турніру обласного рівня. До старту більшість фахівців підопічних Любомира Вовчука і Олега Бойчишина називала такою собі темною конячкою турніру, від якої очікувати можна чого завгодно. Адже в команді грає чимало талановитих хлопців. Але одна справа виходити на поле і змагатися проти своїх ровесників і зовсім інша, коли проти тебе грають дорослі дядьки. А в командах обласного чемпіонату мало того, що грають футболісти, які за віком значно старші за карпатівців, так є ще й чимало виконавців з досвідом виступів на найвищому рівні. Зокрема в основному складі «Кар’єра» з Торчиновичів грають майже одні колишні гравці львівських «Карпат».

Тому немає нічого дивного, що «Карпати-2» розпочали турнір з двох поразок. Спочатку вони поступилися винниківському «Руху» (0:2), а потім й ФК «Самбір» (2:4). Показовим у плані відсутності досвіду гри на дорослому рівні був поєдинок у Самборі. «Зелено-білі» виграли перший тайм 2:0, а по перерві пропустили чотири м’ячі…

Але вже у грі з ФК «Миколаїв» було помітно, що хлопці мужніють і не даремно набивають гулі в прямому і переносному значенні. Вони нічим у характері і агресії не поступалися супернику, а наприкінці гри провели результативну атаку і вирвали перемогу – 1:0. Гра наочно показала, що юні карпатівці прогресують. Тому є надія, що поступово «зелено-білі» не лише будуть набиратися досвіду, а й все частіше вигравати у своїх значно старших суперників.