«Карпати-2» обіграли «Газовик-Хуртовину» з Комарно

У матчі 4-го туру чемпіонату області серед клубів Прем’єр-ліги Львівщини «Карпати-2» взяли гору над «Газовиком-Хуртовиною» з Комарно. Гра на полі стадіону Львівського Національного аграрного університету в Дублянах, домашній арені «зелено-білих», закінчилася з рахунком 2:0. Зазначимо, що це друга поспіль перемога підопічних Любомира Вовчука і Олега Бойчишина у головному турнірі обласного рівня.

Згідно регламенту першими на поле вийшли юнацькі команди. У складі карпатівців цього разу грали 17-річні вихованці СДЮШОР «Карпати». Забивши по голу в кожному таймі, підопічні Геннадія Погорільця здобули перемогу з рахунком 2:0. Голи на свій рахунок записали Ігор Поручинський та його тезка Острувка. Після цього настала черга дорослих команд.

«Карпати-2» провели зустріч у такому складі:
Нагірний, Дорошенко, Чумак, Жовтюк, Гудак (Н. Білий, 85), Біловус (Малаха, 76), Кушнір (Вагін, 90), Покладок (Толочко, 69), Ботвинник (Семчук, 63), Фостяк (Козел, 56), Загідулін ((Кокотайло, 80).

Стартові хвилин 15 команди діяли до певної міри обережно, ніби вивчаючи можливості одна одної. А надалі карпатівці захопили ініціативу і поступово почали нарощувати міць своїх атак. Захист гостей тримався до 29-ої хвилини, коли Ботвинник зі штрафного з правого флангу метрів з 20-ти лівою влучно пробив у дальній кут – круглий рикошетом від стійки затріпотів у сітці – 1:0. А ще за 6 хвилин господарі збільшили перевагу до двох м’ячів. Загідулін пройшов правим флангом і виконав простріл, який, випередивши захисника, на дальній захист в дотик замкнув все той же Ботвинник. За цілком комфортних 2:0 для «Карпат-2» суперники пішли на відпочинок.

Упродовж всього другого тайму підопічні Любомира Вовчука і Олега Бойчишина мали повну перевагу. Підтвердженням цього є низка гольових моментів, які створили «зелено-білі». Гравці з Комарно помітно підсіли функціонально і складалося враження, що вони мріють лише про одне – якби швидше пролунав фінальний свисток.

Напевно, якби «зелено-білі» забили третій м’яч, то оборона гостей повністю розвалилася б і гра могла закінчитися розгромом. Втім, м’яч ніяк не йшов у ворота «Газовика-Хуртовини». Показовим у цьому плані був епізод, коли Козел вийшов сам-на-сам з воротарем гостей, але замешкався і чудовий момент закінчився нічим. Тож у підсумку глядачі голів у другому таймі так і не побачили, а фінальний свисток зафіксував другу поспіль перемогу «Карпат-2». Цього разу з рахунком 2:0.

В іншому матчі четвертого туру ФК «Самбір» і «Скала-2» з Моршина розійшлися миром – 1:1. Решта матчів відбудуться до кінця тижня.

Додамо, що свій наступний поєдинок «Карпати-2» зіграють у гостях в середу, 4-го травня, з «Скалою-2» з Моршина.