“Дніпро” – “Металург” (Запоріжжя) – 3:0. ВІДЕО

Погром сусідів “Дніпра” триває.

Перший тайм минув за повного контролю господарів. Та попри те, що дніпряни більше володіли м’ячем та значну частину тайму просто таки притиснули запорожців до їхніх воріт, моментів біля тих таки воріт було мало. Основним засобом, яким підопічні Рамоса намагалися забити, були дальні удари, які усіпшно приймав Безотосний.

У відповідь “Металург” створив дві небезпечні ситуації. Спочатку Матеус замикав навіс головою – повз ворота. Інший момент завершили захисники “Дніпра”.

І от на 38-ій хвилині простріл Шахова пройшов повз Безотосного, який не зумів дотягнутися до м’яча, і Гладкий замкнув передачу ударом у порожні ворота. 1:0.

Після голу господарі продовжили контолювати м’яч, проте їхні атаки лише кілька разів завершилися ударом.

У перерві наставники обох клубів виконали по заміні. Спочатку другого тайму контроль перейняв “Металург”, проте невдовзі “Дніпро” забив удруге. Помилкою захисника скористався Льопа, але його удар Безотосний парирував, втім – просто на Русола, який точно пробив повз воротаря. 2:0

Після цього “Дніпро” заспокоївся і повністю віддав контроль над м’ячем супернику, який пропри це ні до чого цей контроль довести не міг. В останні десять хвилин домінуквання “Металурга” зазнало кульмінації – низка кутових, два офсайди.

І от настав час останньої атаки “Дніпра”. Гладкий отримав передачу на лінії карного майданчика “Металурга”, обійшов двох захисників і, вже падаючи, перекинув м’яч через Безотосного, що також кинувся на газон. 3:0.

Нарешті “Дніпро” зумів скористатися осічкою “Металіста”. Тепер ці дві команди відділяє всього одне очко, а тому боротьба за бронзу в наступних турах обіцяє бути ще цікавішою.

Перший гол Гладкого (1:0)

Гол Русола (2:0)

Другий гол Гладкого (3:0)