Четвертий арбітр – Юрій Карп’як (Львів).

«КАРПАТИ»: Данкович, Ільчишин (Подоляк, 88), Тарасенко, Мілошевіч, Федецький, Ґодвін (Конкольняк, 46), Озарків, Гордійчук (Костевич, 76), Яремчук, Омельченко, Тіаго (Бідловський, 46).

«ДИНАМО»: Тимофєєв, Акубардія, Братков, Гіоане, Чорноморець, Маграо (Котляр, 85), Буяльський, Савченко, Раджабов (Єфремов, 59), Панфілов, Швидкий (Калітвінцев, 46).
Запасні: Леванідов, Гарбар, Балан, Койдан.
Головний тренер – Олександр Хацкевич.

Голи: Гордійчук, 48 – Панфілов, 56.

Попередження: Яремчук, 3 – Гіоане, 82, Єфремов, 90+2.

У матчі 28-го туру першості України молодіжна команда «Карпат» на своєму полі не зуміла обіграти одноліток з «Динамо». Гра закінчилася внічию – 1:1. Тим самим карпатівці суттєво зменшили свої шанси здобути принаймні бронзовий комплект нагород.

До гри однозначно її фаворитом були «Карпати». Все говорило за те, що «зелено-білі» повинні виграти. По-перше, три очки карпатівцям були значно більш потрібні, бо практично лише за умови перемоги у них залишалися шанси продовжити боротьбу за медалі. По-друге, підопічні Романа Толочка і Володимира Вільчинського грали на своєму полі, а значить їм була гарантована підтримка трибун. І по-третє, молодіжка «Карпат» вийшла на поле з суттєвим підсиленням. Федецький і Мілошевіч грали за резервістів, бо через дискваліфікацію завтра не зможуть взяти участь в матчі основних складів, а Ґодвін відновлюється після травми. Було двоє досвідчених гравців і в складі «Динамо» – Гіоане та Маграо. А от решта в команді Олександра Хацкевича – всі без винятку польові гравці 1993 року народження та на рік старший за них воротар Тимофєєв.

Гра розпочалася доволі нервово. І вже на 3-й хвилині крайній нападник «Карпат» Яремчук, який вперше вийшов за молодіжку в стартовому складі, отримав попередження за відверту грубість в центрі поля. Схоже, хлопець добряче нервував. Та й загалом треба відзначити, що нервозність у діях «зелено-білих» спостерігалася упродовж всієї зустрічі.

Тим не менше, господарі одразу захопили ініціативу і, як наслідок, м’яч значно частіше гостював на половині поля динамівців. Перший удар по воротах карпатівці завдали на 10-й хвилині: Гордійчук отримав м’яч по центру воріт і потужно пробив метрів з двадцяти, але прямо в руки кіперу. А ще за шість хвилин 10-й номер господарів після подачі кутового у виконанні Озарківа з близької відстані пробивав головою – трохи вище поперечки. Кияни на це миттєво відповіли контратакою, в фіналі якої Швидкий мав вискакувати сам-на-сам з воротарем «Карпат» Данковичем, але не зміг приборкати круглого і в результаті момент було змарновано.

А найцікавіші події у першому таймі вмістилися у відрізок тривалістю в сім хвилин – з 30-ої до 36-ої. Спочатку правий захисник «зелено-білих» Ільчишин увірвався в карний майданчик «синьо-білих» і з правої добряче приклався до м’яча, намагаючись поцілити у дальню «дев’ятку» – круглий пройшов поряд з хрестовиною. У наступній атаці карпатівців Федецький навісив, а удар головою Омельченка заблокували захисники. Однак першим на підборі був Яремчук, який в дотик пробив у ближній кут – стійка. Кияни в атаці у відповідь вивели на ударну позицію Буяльського, удар якого Данкович відбив ногою в шпагаті. Першим на добиванні був Савченко, але кіпер господарів впорався і з його ударом. А в наступній атаці динамівці втратили супершанс: Раджабов справа зробив діагональний простріл в район 11-метрової позначки і Панфілову залишалося лише не влучити у Данковича. У кіпера «Карпат» форвард «Динамо» не влучив, але не влучив він і… по м’ячу. На перерву команди пішли за «сухого» рахунку – 0:0.

Щойно почався другий тайм, «Карпати» всією командою пішли вперед і вже на 48-й хвилині рахунок став 1:0 на їхню користь. Бідловський, який у перерві замінив Тіаго, подав черговий кутовий – під воротами киян виникла «пожежа», в якій найспритнішим виявився Гордійчук.

Забитий м’яч додав господарям впевненості і вони посилили тиск на ворота гостей. На 54-й хвилині зі зручної позиції пробивав Конкольняк, але м’яч у нього відверто звалився з ноги. А за хвилину кіпер киян Тимофєєв не зумів зафіксувати круглого після удару Федецького і Гордійчук мав хорошу нагоду оформити «дубль». Однак після його удару з гострого кута м’яч вдруге у грі влучив у стійку. І тут же спрацювало старе неписане футбольне правило: не забиваєш ти – забивають тобі. В атаці у відповідь Гіоане та Маграо розіграли простеньку комбінацію на лівому фланзі і останній виконав простріл на дальню стійку, де ніким не прикритий Панфілов спокійно закотив круглого у сітку – 1:1.

Часу, аби виграти, у підопічних Романа Толочка і Володимира Вільчинського було більш ніж достатньо – тридцять з зайвим хвилин. Атак, так само як і ударів по воротах, «зелено-білі» провели чимало. Однак кожен раз чогось бракувало. Зокрема Омельченко, Яремчук і Федецький не влучили у рамку. А останню нагоду вирвати перемогу мав Бідловський, але і його удар з доволі перспективного штрафного виявився надто вже неточним. Тож у підсумку карпатівцям довелося задовольнитися одним пунктом.