Контрольний матч: “Волинь” (Луцьк) – “Кривбас” – 1:1

Волинь - Кривюас - 1:1

Учора, 24 червня, криворізький «Кривбас» провів перший спаринг у нинішньому міжсезонні.

Криворіжці зустрілись з суперником, який волею календаря змагань приїде  до Кривого Рогу на відкриття сезону 2011/2012 рр. – луцька «Волинь».

Перший тайм розпочався з досить активних дій підопічних Віталія Кварцяного, проте вже на 15-й хвилині «Кривбас» зумів вийти вперед, коли Годований сфолив у карному майданчику Бартуловіч реалізував одинадцятиметровий.

Після перерви активність у грі дещо спала і гострих моментів було не так багато. Волиняни відзначилися кількома небезпечними ударами із штрафних, однак успіху не досягли. Зрівняв рахунок суперник на 64-й хвилині, коли Пічкур пройшов лівим краєм, віддав пас вперед на Гошкодерю, який переадресував м’яч далі на Павлова, а Євген на ходу пробив у ближній кут – 1:1. «Кривбас» мав ще декілька небезпечних моментів для взяття воріт, але вони так і залишились моментами.