“Кривбас” – “Чорноморець” – 0:2 (молодіжні склади)

Кривбас - Чорноморець - 0:2

Молодіжна команда “Кривбасу” вдома поступилася “молодіжці” “Чорноморця”.

Поразкою 0:2 зарешила матч 4 туру першості проти одеського «Чорноморця» молодіжна команда «Кривбасу». У чомусь цей результат можна вважати закономірним, адже гості діяли більш гостріше та більш організованіше за господарів, які, здається, в новому чемпіонаті ще не можуть знайти своєї гри.

Гра розпочалась атаками «Кривбасу», які відразу захопили ініціативу та провели кілька небезпечних атак на ворота гостей. Але «Чорноморець» захищався впевнено й за першої ліпшої нагоди намагався контратакувати. Це вдавалось гостям, й їхні контратаки були доволі гострими. Не дивно, що «Чорноморець» першим міг відкрити рахунок в грі, але м’яч після удару Балашова пройшов трохи вище хрестовини.

Наприкінці тайму «Чорноморець» таки розпечатав ворота Федоренка. Кривбасівці не порозумілись поблизу свого штрафного майданчика, й голкіперу криворізької команди довелось вибити м’яч за бокову лінії. Після вкидання з аута м’яч потрапив до Леонардо, який сильним й точним ударом послав м’яч у дальній верхній кут воріт «Кривбасу».

Після перерви одесити більшість часу діяли від оборони, очікуючи свого шансі на контргрі. А ось кривбасівцям ніяк не вдавалось налагодити конструктивних дій в атаці. Незважаючи на доволі таки відчутну територіальну перевагу «Кривбас» довгий час не міг створити більш-менш небезпечні моменти біля воріт гостей. Гості очікували свого шансу, й на 83-й хвилині подвоїли рахунок. Після розіграшу стандарного положення м’яч в районі кута воротарського майданчика потрапив до капітана гостей Олега Гуцола, який крізь частокіл ніг гравців обох команд надіслав м’яча в дальній нижній кут воріт.

Й хоча «Кривбас» до останніх секунд матчу не втрачав надії бодай скоротити відставання в рахунку, фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу гостей з рахунком 2:0.

«Кривбас»: Федоренко, Мірошніченко (Ляшенко 68), Жданов, Васільєв (Гошкодеря, 46), Білик-к, Сосєдко, Арвеладзе (Адаменко, 86), Куценко (Кіцута, 46), Петриченко, Стретович, Ольховський (Клушин, 54).

«Чорноморець»: Ніколаєв, Мартиненко, Гуцол-к, Шульц, Сербул, Леонардо, Смірнов (Гавриленко, 81), Бобко (Нестеренко, 71), Березовський (Вдовиченко, 71), Балашов (Паламар, 46), Александров (Кулішенко, 85).