Суперник «Карпат» у ЛЄ переніс гру чемпіонату

Поєдинок 25-го туру чемпіонату Ірландії «Сент-Патрікс Атлетік» (Дублін) – ЮСД (Дублін), який згідно календаря мав відбутися 31-го липня, перенесено на тиждень. Нова дата дублінського дербі – неділя, 7-ме серпня. Гра на полі стадіону Richmond Park розпочнеться о 15:00 за місцевим часом (київським – 17:00).

Причиною переносу гри стало прохання керівництва клубу «Сент-Патрікс Атлетік», аби їхня команда мала можливість якнайкраще підготуватися до матчу-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи з львівськими «Карпатами», який відбудеться у четвер, 4-го серпня. Однак через невідповідність вимогам Європейського футбольного союзу (УЄФА) друга частина очного протистояння «червоно-білих святих» із «зелено-білими левами» пройде не на Richmond Park, домашній арені дублінців, а на полі Tallaght Stadium, на якому приймає своїх суперників інший клуб зі столиці Ірландії «Шемрок Роверс». Стартовий свисток арбітра про початок зустрічі пролунає о 19:45 за Лондоном (у Києві – 21:45).

Зазначимо, що квитки на гру «Сент-Патрікс» – «Карпати» продаються за трьома ціновими категоріями:

• 15 євро – дорослі
  • 10 євро – старші школярі
  • 5 євро – підлітки

Нагадаємо, перший поєдинок, який відбувся минулого четверга на полі львівського стадіону «Україна», завершився перемогою «Карпат» з рахунком 2:0. Рахунок на 34-й хвилині відкрив Артем Федецький, а вже в компенсований арбітром час до другого тайму Андрій Вороноков подвоїв перевагу нашої команди.