Дублінський бенефіс Кононова

Здобувши комфортну перевагу в першому матчі, підопічні Олега Кононова активніше розпочали й матч-відповідь. Уже на 22-й хвилині Сергій Зеньов потужним ударом з-за меж карного майданчика відправив м’яч точнісінько у «дев’ятку» воріт Гері Роджерса.

Оговтавшись від пропущеного гола, ірландці заграли активніше, проте могли пропустити вдруге. Після подачі з кутового Федецький пробивав з 11-ти метрів, однак голкіпер дублінців зумів відбити підступний удар ногами. За дві хвилини до завершення першої половини уже Андрій Тлумак демонстрував дива реакції після пострілу Девіда Мак-Міллана.

По перерві львів’яни продовжили атакувати ворота господарів, забувши про швидкі контратаки ірландців. А дарма. Уже на 57-й хвилині Іван Мак-Міллан замкнув подачу з правого флангу – 1:1.

Радість підопічних Пітера Махона була нетривалою. Через сім хвилин капітан біло-зелених Ігор Худоб’як знову вивів гостей вперед. Отримавши пас від Зеньова, хавбек переграв захисника і майстерно перекинув м’яч через Роджерса. Останнє слово у протистоянні також було за українцями. На 83-й хвилині Ігор Ощипко першим опинився на добиванні й вколотив м’яч під поперечину – 3:1.