“Кривбас” – “Ворскла” – 0:0

Кривбас - Ворскла - 0:0

Криворізький “Кривбас” розійшовся миром з полтавською “Ворсклою”.

Багато хто відзначав гру «Кривбасу» у минулому турі, коли криворіжці протистояли донецькому «Шахтарю». Відзначали в позитивному плані. Чи була така гра випадковою? На це питання мав дати відповідь поєдинок проти полтавської «Ворскли».

Й треба сказати, забігаючи наперед, що команди провели красиву гру. І на післяматчевій прес-конференції головний тренер «Кривбасу» сказав, що це був найкращий матч його команди за останній час.
Поєдинок розпочався атаками господарів поля, які намагались відразу захопити ініціативу в грі й примусити суперника грати від оборони.

Деякий час обороні «Ворскли» вдалось стримувати атаки «Кривбасу», та все ж у дебюті матчу криворіжці мали забивати. На 8-й хвилині після флангової передачі Бартуловіча Руслан Костишин пробивав у падінні головою, піймавши Долганського на протиході, але м’яч пройшов повз ворота.

Після цього «Ворскла» уважніше стала діяти поблизу власних воріт й практично не дозволяла «Кривбасові» почуватися вільно в штрафному майданчику Долганського. Гра на деякий час перемістилась до центру поля, аж доки кривбасівці знову не «придавили». На 17-й хвилині Лисенко мав шанс відзначитись у цій грі, але пробив вище воріт.

«Ворскла» відповіла майже відразу, але що цей був за момент! Кривошеєнко на фланзі обіграв свого опікуна та прострелив у штрафний майданчик «Кривбасу» на вільного Маркоскі. Той бив без перешкод, перебуваючи буквально в 10 метрах прямо проти воріт, але удар у гравця полтавської команди вийшов надто слабким, й м’яч став легкою здобиччю Штанька.

Ближче до перерви «Кривбас» посилив тиск на ворота «Ворскли», й кривбасівці мали кілька нагод для взяття воріт. Спочатку Федорчук ледь не поцілив у дальній кут воріт з середньої дистанції, а згодом він же робив прострільну передачу в центр штрафного майданчика гостей, де Даллку, вибиваючи м’яч на кутовий, ледь не вразив власні ворота.

Кінцівка тайму пройшла в позиційній боротьбі, в якій захист обох колективів виглядав сильніше за атакувальні ланки.

Вже перший момент після перерви міг принести «Кривбасу» успіх. Новачок кривбасівців Юрій Габовда, що з’явився на полі за кілька хвилин до перерви, в один дотик пробивав по воротах після пасу Бартуловіча, але якимось дивом не влучив у ворота.

Тривалий час команди не могли створити гострих моментів біля воріт один одного, але гра від цього не ставала гіршою. Обидва колективи демонстрували високі швидкості, зарядженість на перемогу й чекали свого шансу.

На 63-й хвилині міг забивати Осипенко, але головою пробив не дуже сильно після навісу Громова. Через кілька хвилин вже «Кривбас» міг відкрити рахунок. Після подачі кутового спочатку ножицями пробував пробити Бартуловіч, потім Федорчук, але після удару останнього м’яч пролетів вище воріт. Майже відразу в контратаці міг відзначитись Громов, але його потужний удар з далекої відстані точним не став.

У кінці матчу «Кривбас» вже повністю володів ігровою та територіальною перевагою. На 75-й хвилині після подачі кутового м’яч влучив в руку Селіну, але свисток арбітра промовчав. Напевне, слід погодитися з таким рішенням арбітра. У даному випадку саме м’яч знайшов руку, а не навпаки.

Кінцівка матчу могла стати бенефісом Бабатунде. Нігерієць двічі мав реальні шанси для взяття воріт. На 89-й хвилині Долганський невпевнено зіграв на виході та випустив м’яч з рук. Бабатунде не чекав такого «подарунку» та не зміг проштовхнути м’яча в ворота.

А в самому кінці компенсованого часу захист «Ворскли» не розібрався в своєму штрафному майданчику та дозволив нігерійцю пробити. На жаль (звичайно для «Кривбасу»!) удар в Бабатунде не вийшов. Через кілька секунд пролунав фінальний свисток, який зафіксував нічийний результат – 0:0.