«Карпати-2» поступилися ФК «Куликів»

У поєдинку 11-го туру чемпіонату області серед клубів Прем’єр-ліги Львівщини «Карпати-2» у гостях з мінімальним рахунком 2:3 зазнали поразки від ФК «Куликів», одного з двох головних претендентів на «золото».

Поєдинок у Куликові «Карпати-2» провели в такому складі: Лазарський, Гудак, Жовтюк, Чумак, Фляк, Конкольняк (Вільчинський, 76), Покладок (Мацько, 85), Костевич, Пучковський, Кокотайло (Поручинський, 60), Яремчук (Павлов, 71).

У грі першого кола між ФК «Куликів» і «Карпатами-2» глядачі не побачили жодного забитого м’яча. Цього ж разу команди, ніби надолужуючи втрачене, з перших хвилин почали демонструвати своє вміння доводити до логічного завершення атаки, тож вже за перші вісім хвилин арбітр зустрічі самбірчанин Хомин тричі фіксував взяття воріт. Почалося все з того, що на 2-й хвилині після подачі в карний майданчик гостей оборонці нашої команди винесли м’яча, але на підборі найспритнішим виявився досвідчений форвард господарів Краївський, який зльоту потужно пробив у дальню «дев’ятку» – 1:0. В цьому епізоді карпатівський кіпер Лазарський навряд чи міг врятувати свою команду.

Втім, швидко пропущений гол тільки додав атакувальної наснаги підопічним Любомира Вовчука та Олега Бойчишина і вже за три хвилини Пучковський стрімко пройшов лівим флангом і майстерною передачею врозріз вивів на ударну позицію в штрафному майданчику Яремчука. Але захисники не дозволили форварду пробити по воротах. Однак зробили вони це з порушенням правил і суддя призначив пенальті. Кіпер на удар Костевича з точки зреагував, але відбити круглого не зміг.

Проте рахунок 1:1 протримався також зовсім не довго. На 7-й хвилині Пучковський вирішив наочно продемонструвати, що він може бути корисним не лише в передній лінії, а й у захисті. Краще б він цього не робив… Заволодівши м’ячем, він замість того, щоб зіграти просто і, наприклад, віддати довгу передачу вперед або винести його подалі від воріт, вирішив ефектно перекинути круглого через суперника. В результаті гравець господарів перехопив м’яча і миттєво верхом віддав передачу на дальню стійку, де Брунець головою переправив його у сітку наших воріт – 2:1.

А на 20-й хвилині рахунок став 3:1. Сталося це після швидкої контратаки господарів – флангова передача на дальню стійку, де один захисник боровся з двома нападниками і Бойко головою переправив бальон у дальній кут.

Відіграти два м’ячі на полі одного з лідерів – задача надскладна. Молоді гравці «Карпат-2» з нею не впоралися. Однак треба їм віддати належне: вони не впали духом, а продовжували боротися і зробили все, аби виправити ситуацію на свою користь. І це їм вдалося, але тільки частково. На 50-й хвилині Гудак пройшов правим флангом і виконав простріл. Першим на м’ячі був захисник, але не зумів як слід по ньому влучити і Яремчук переправив його у сітку – 3:2. До фінального свистка карпатівці мали кілька шансів, аби врятувати нічию. Найкращу нагоду не реалізував Кокотайло. Щоправда, до нього претензій бути не може – на його удар метрів з п’яти якимось дивом зреагував кіпер. А от Павлов примудрився із забивної позиції не влучити по м’ячу.

Після цієї поразки «Карпати-2», маючи в активі 13 очок, й надалі посідають 6-е місце. Натомість ФК «Куликів», набравши тепер 28 очок, вийшов у лідери і на один пункт випереджає «Карпати» з Кам’янки-Бузької. Щоправда, у команди з Куликова на один зіграний матч більше. До речі, свій наступний поєдинок у Прем’єр-лізі Львівщини «Карпати-2» зіграють саме проти своїх одноклубників з Кам’янки-Бузької. Карпатівське дербі відбудеться у Львові в останній календарний день літа, 31-го серпня.