«Карпати-2» поступилися «Карпатам» з Кам’янки-Бузької

У рамках 12-го туру чемпіонату області серед клубів Прем’єр-ліги Львівщини «Карпати-2» на своєму полі приймали лідера турніру «Карпати» з Кам’янки-Бузької.

Карпатівське дербі «Карпати-2» провели в такому складі: Лазарський, Гудак, Подоляк, Чумак, Конкольняк, Чачуа, Савченко (Страшкевич, 68), Біловус (Семчук, 46), Костевич (Ботвинник, 82), Пучковський (Покладок, 73), Кокотайло (Козел, 46).

Гра на полі львівського стадіону «Прогрес» розпочалася з атак «Карпат-2», які й створили перший гольовий момент у матчі. На 7-ій хвилині Біловус вивів на очне побачення з кіпером гостей Кокотайла, однак форвард змарнував шанс відкрити рахунок – намагаючись перекинути м’яча через воротаря, пробив тому прямо в руки.

В подальшому жодна з команд не мала помітної переваги над суперником. Однак на відміну від молодих гравців «Карпат-2», значно старші й більш досвідчені футболісти команди з Кам’янки-Бузької своїми нагодами розпоряджалися майже стовідсотково. Їх у гостей було не багато, але витиснули вони з них максимум.

Перший гол у ворота господарів було забито після подачі корнера на 21-ій хвилині – Карапінка зльоту пробив у лівий нижній кут воріт Лазарського. 0:1 – за такого рахунку команди пішли на перерву.

Другий тайм розпочався, як і перший, з атак підопічних Любомира Вовчука та Олега Бойчишина. Господарі з кожною хвилиною посилювали тиск на ворота гостей, але в підсумку вдруге забили останні. І знову влучним ударом відзначився Карапінка. А допомогли йому в цьому захисники «Карпат-2», які після навісу в карний майданчик скинули йому круглого прямо на ногу – 0:2. Трапилося це на 66-ій хвилині, а ще за 12 хвилин м’яч втретє опинився в сітці воріт львів’ян і в цій зустрічі все стало остаточно зрозуміло. Зазначимо, що третій гол був майже ідентичним другому. Знову оборонці «Карпат-2» зробили все, щоб гравець команди-суперника з близької відстані вразив їхні ворота. Відмінність полягала лише в тому, що цього разу круглий затріпотів у сітці після удару ветерана львівського футболу, екс-нападника «Карпат» Василя Шведа. Тож у підсумку «Карпати-2» зазнали поразки з рахунком 0:3.

Додамо, що наступний поєдинок «Карпати-2» проведуть у середу, 7-го вересня. На полі стадіону «Прогрес» «зелено-білі» в матчі 13-го туру Прем’єр-ліги Львівщини зіграють з «Скалою-2» з Моршина. Початок о 17:00.