Карпатівці зіграли за свої національні збірні

Вчора троє карпатівців у складі своїх національних збірних взяли участь у матчах відбірної кампанії до чемпіонату Європи 2012 року.

Вдало зіграла збірна Естонії, в складі якої форвард «Карпат» Сергій ЗЕНЬОВ долучився до справжньої сенсації – прибалти у гостях з рахунком 2:1 обіграли збірну Словенії. Карпатівець вийшов на гру у стартовому складі і провів на полі 61 хвилину. Завдяки цій перемозі естонці разом з словенцями та сербами продовжують претендувати на друге місце у групі -С-, яке дає право по завершенні групового турніру в матчах плей-оф поборотися за путівку на Євро-2012.

Долучився до несподіванки, але із знаком «–», партнер по лінії нападу «Карпат» і товариш у житті Сергія Зеньова білорус Андрій ВОРОНКОВ, який вийшов на заміну на 63-ій хвилині замість Сергія Корніленка в домашньому матчі проти збірної Боснії та Герцеговини. Підопічні Берндта Штанге у надважливому поєдинку в Мінську з рахунком 0:2 поступилися своєму прямому конкуренту у боротьбі за все те ж друге місце, але в групі -D-. Тепер білорусам, аби зберегти шанси на продовження боротьби, необхідно у найближчу середу обігрувати боснійців на їхньому полі.

Невдача спіткала і збірну Македонії. Однак гостьова поразка македонців від росіян, лідерів групи -В-, була цілком прогнозованою. Втім, незважаючи на програш, підопічні Джона Тошака заслужили на добрі слова. Адже балканці зіграли дуже гідно, в чому й чимала заслуга воротаря «Карпат» Мартіна БОГАТІНОВА, який відіграв всі 90 хвилин. Кіпер «зелено-білих» не раз рятував свою командлу від неприємностей. Не впорався він лише з ударом Сємшова. Зазначимо, що удар для Богатінова ускладнив рикошет від захисника македонців Шикова. Тож росіяни перемогли – 1:0.

Додамо, що правий захисник «Карпат» Артем Федецький був у запасі збірної України, але у товариській грі проти уругвайців, яку «синьо-жовті» вже традиційно для себе програли на останніх хвилинах (2:3), на поле так і не вийшов.

Нарешті грузинський нападник «зелено-білих» Сандро Ґурулі не потрапив у заявку на відбірну гру своєї збірної проти команди Латвії. В результаті кавказці вдома сенсаційно програли 0:1 і в такий спосіб втратили будь-які шанси на продовження боротьби за путівку на Євро-2012 у групі -F-.