Зеньов забиває за збірну. (ВІДЕО)

Збірна Естонії зберігає шанси на друге місце у своїй відбірко вій групі, що дозволить їй зіграти у стикових матчах за право виходу на Євро-2012. Після сенсаційної перемоги над словенцями, збірна Естонії розгромила Північну Ірландію. Нападник «Карпат» Сергій ЗЕНЬОВ знову приніс своїй команді немалу користь. Якщо у грі проти Словенії він заробив пенальті, то зараз забив дуже важливий гол.

Карпатівець вийшов на поле у другому таймі, за рахунку 2:1 на користь естонців. Він одразу включився у гру – після удару свого партнера м’яч влучив у штангу і відлетів до захисника суперника. Сергій його підстеріг і скориставшись невдалими діями, увігнав круглого в сітку. Таким чином рахунок став 3:1 і повністю деморалізував суперників. На останніх хвилинах матчу Зеньов допоміг своїй команді забити четвертий гол. Він прострілював з флангу, але британцям вдалося зупинити м’яча. Правда, атака на цьому не закінчилася і Каймар Сааг добив «зелено-білих». Таким чином Естонія вийшла на третє місце у групі, де поступається сербам лише одним очком. Календар в естонців не поганий – тепер, 7 жовтня, їм треба обігрувати тих же північних ірландців, але уже на виїзді. Натомість на сербів чекають два матчі: проти Італії, яка вже точно буде першою, та проти Словенії.

6 Фарери 10 4

Куди гірші справи в іншого нападника «Карпат» Андрія ВОРОНКОВА та його збірної Білорусії. Підопічні Бернда Штанге знову програли Боснії та Герцеговині і втратили шанси на вихід з групи. Карпатівець, як і мінському матчу, що відбувався у п’ятницю, вийшов на поле у другому таймі, на 77-ій хвилині, замінивши Павла Сітко. На той час рахунок не був відкритий, але білоруси грали в меншості. За п’ять хвилин до фінального свистка арбітр вилучив з поля ще одного білоруса і одразу ж боснійці забили. Тож Андрій Воронков та його партнери не зіграють на Євро, остання гра проти румунів уже нічого не вирішуватиме.

6 Люксембург 9 4

Не зіграє на Євро і Мартін БОГАТІНОВ. Серія поразок зумовила кепське турнірне становище Македонії. Не надто допомогла їм і мінімальна перемога над аутсайдером групи Андоррою. Воротар «Карпат» знову надійно захищав свою територію і не пропустив. Попри це підопічні Джона Тошака, у будь-якому випадку, не піднімуться вище 5-го місця, навіть якщо у двох останніх матчах переможуть Вірменію та Словаччину.