МОЛОДЬ. «Олександрія» – «Карпати» – 2:4. (Оновлено)

9-й тур. 09.09.2011, 15:00. «Олімп», Олександрія. 350 глядачів. +18°С

Асистенти арбітра – Андрій Скрипка (Кіровоград), Андрій Єремєєв (Миколаїв).
Четвертий арбітр – Віталій Дяденко (Кіровоград).

«ОЛЕКСАНДРІЯ»: Рудик, Єрмак, Банада, Боровський, Матюхін, Муштований (Бичков, 61), Янчік (Гуськов, 46), Піскун, Полярус (Ксьонз, 65), Оларіу (Антонов, 46), Козак (Котляр, 46).
Головний тренер – Андрій Купцов.

«КАРПАТИ»: Ільющенков, Гірський, Подоляк, Токар, Савченко (Гудак, 89), Чачуа, Озарків, Гордійчук (Козел, 73), Тістик (Костевич, 61), Ґурулі (Пучковський, 68), Воронков (Семчук, 80).
Запасні: Данкович, Шекель.
Старший тренер – Андрій Сапуга.

Голи: Оларіу, 2, Гуськов, 55 – Тістик, 11, Воронков, 17, Ґурулі, 56, Гордійчук, 57.

Попередження: Єрмак, 20, Муштований, 40, Ксьонз, 67 – Савченко, 25, Озарків, 38, Ґурулі, 41, Чачуа, 51, Костевич, 72, Семчук, 82, Козел, 89.

Вилучення: Єрмак, 36 (друге попередження).

Пропускаючи в Олександрії в кожному таймі першими, молодіжка «Карпат» щоразу швиденько забивала по два голи у відповідь і в такий спосіб здобула четверту перемогу поспіль.

Гра для підопічних Андрія Сапуги розпочалася гірше нікуди. Центральний захисник нашої команди Денис Токар припустився обрізки, яка призвела до кутового удару. Однак на цьому 17-річний юнак «не заспокоївся» і після подачі кутового зрізав круглого у власні ворота. Щоправда гол чомусь записали на рахунок гравця господарів Васіле Оларіу. Але карпатівцям від того не легше: рахунок все одно став 1:0 на користь суперника. А йшла лише 2-га хвилина матчу…

Такий початок зазвичай не найкращим чином впливає на команду, яка пропускає. Але «зелено-білі» цього разу наочно продемонстрували, що вони вміють тримати удар. На те, аби відновити статус-кво, їм знадобилося менше десяти хвилин. Гості розіграли комбінацію, в фіналі якої Павло Гордійчук пасом врозріз вивів Ігоря Тістика на очне побачення з кіпером олександрійців Дмитром Рудикою. Хавбек не став нічого вигадувати і пробив низом повз воротаря у дальній кут – 1:1.

Втім, і підопічні Андрія Купцова показали, що, незважаючи на передостанній рядок у турнірній таблиці, в них також є характер. Розігравши м’яча з центра поля, вони провели кілька по-справжньому небезпечних атак на ворота «Карпат» і мали дві чудові нагоди вдруге вийти вперед у рахунку. Однак спочатку після помилки Степана Гірського дальній постріл господарів прийшовся у поперечку, а згодом свою команду врятував кіпер гостей Олександр Ільющенков.

Як потрібно реалізовувати свій шанс, гравцям «Олександрії» продемонстрував нападник «Карпат» Андрій Воронков. Павло Гордійчук знову проявив себе чудовим асистентом, віддавши передачу врозріз білорусу і той майстерно розібрався з Дмитром Рудикою – 1:2. Невдовзі Воронков мав чудовий шанс оформити «дубль», але отримавши круглого в карному майданчику, з забійної позиції пробив вище воріт. Не реалізував нагоду забити свій другий м’яч у грі й Ігор Тістик. Однак йому на заваді стала не власна майстерність, а груба гра зі сторони суперника. Автор першого гола «Карпат» знову виходив сам-на-сам з воротарем, але його прохід ціною жовтої картки на лінії штрафного майданчика зупинив Олег Єрмак. Для захисника «Олександрії» вона була вже другою, тому арбітр матчу Ігор Іщенко автоматично запалив перед ним червоне світло.

По перерві, маючи чисельну перевагу, підопічні Андрія Сапуги контролювали перебіг подій на полі і доволі швидко практично вирішили долю зустрічі на свою користь. Щоправда понервувати їм таки довелося. Але в цьому в першу чергу винні вони самі. На 53-ій хвилині карпатівці мали відмінну нагоду збільшити свою перевагу до двох голів. Однак удар Андрія Воронкова з близької відстані зумів відбити Дмитро Рудика. А десь за хвилину позиційної помилки припустилися центральні оборонці «зелено-білих» Роман Подоляк і Денис Токар та їхній партнер по амплуа на фланзі Степан Гірський. Карпатівці втрьох дозволили прийняти м’яч після діагоналі з лівого флангу атаки господарів Олександру Гуськову і той не залишив жодних шансів своєму тезці Ільющенкову – 2:2.

Як це не парадоксально, але гол олександрійців пішов на користь львів’янам, які у наступні дві хвилини забили два голи поспіль. Гості розіграли м’яч з центру поля і одразу довели свою атаку до взяття воріт господарів. І знову гольову передачу, вже третю у грі, майстерно зовнішньою стороною лівої стопи віддав Павло Гордійчук. А влучний удар другим дотиком з лівого кута карного майданчика у ближню «шістку» наніс Сандро Ґурулі – 2:3. А ще за хвилину Гордійчук довів, що може виконувати не лише функції піднощика снарядів, а й бомбардира також. Карпатівці розіграли «стіночку» і Павло, отримавши круглого поблизу воріт зліва вразив ближній нижній кут – 2:4.

Забезпечивши собі комфортну перевагу у два м’ячі, підопічні Андрія Сапуги почали грати по-рахунку. Втім, вони не просто тримали м’яча, вбиваючи в такий спосіб час гри, а весь час тримали в напрузі захист «Олександрії». Були у наших хлопців і хороші моменти, аби забити принаймні ще один гол. Зокрема Юрій Козел, який на 73-ій хвилині замінив Павла Гордійчука, не зумів виграти очну дуель у Дмитра Рудики. Втім, і рахунок 2:4 цілком влаштував нашу команду, яка довела свою переможну серію до чотирьох матчів.