: Паньків, Чередніченко, Казанюк (Сахневич, 84), Довгий (Таргамадзе, 55), Салхі (Шевченко, 64), Запорожан, Гітченко, Сидоренко, Калоуда, Старенький, Кабанов.
Запасні: Овсієнко, Кралік, Темілє, Назаренко.

: Богатінов, Голодюк (Крістобаль, 71), Гомез, Ґодвін, Мілошевіч, Ощипко, Лукас (Зеньов, 80), Батіста, Ткачук, Федецький, Худоб’як.
Запасні: Балажіц, Мартинюк, Пачеко, Петрівський, Тлумак.

Голи
: Кабанов, 72 – Батіста, 51.

Попередження
: Старенький, 3, Довгий, 41, Кабанов, 64, Шевченко, 88 – Мілошевіч, 57, Голодюк, 71, Федецький, 74, Батіста, 89, Ткачук, 90, Ощипко, 90+1.

У рамках 9-го туру Прем’єр-ліги «Карпати» зустрічалися з ПФК «Олександрія» на його полі. Рахунок відкрили карпатівці, але втримати перемогу їм не вдалося: фінальний свисток зафіксував нічию – 1:1.

У порівнянні з останнім матчем керманич «Олександрії» Володимир Шаран зробив лише одну заміну: замість грузинського хавбека Таргамадзе на поле вийшов чеський новачок команди Калоуда, фіналіст юніорського чемпіонату світу 2007 року, за яким тоді полювала ледь не половина провідних клубів Старого Світу. З одного боку таке рішення було дивним – ні для кого не секрет, що саме довкола Таргамадзе будується головним чином гра олександрійців. Однак з іншого – Давід лише трохи більше ніж за добу до початку матчу повернувся в розташування клубу з національної збірної Грузії, в складі якої за минулий тиждень зіграв два матчі відбірної кампанії Євро-2012. Тому, напевне, Володимир Шаран вирішив, що кавказця на 90 хвилин не вистачить функціонально.

У «Карпат» змін було дві. Відновившись після травми, до гри повернувся центральний захисник Мілошевіч – відповідно Балажіц залишився на лаві запасних. На ній же розпочав поєдинок і Зеньов, який минулої середи забив за збірну Естонії північноірландцям. Натомість вийшов на поле Ґодвін, який на позиції опорника діяв разом з Ткачуком.

Гра розпочалася з атаки карпатівців, але Батіста не встиг на передачу Борхи в карний майданчик – першим на м’ячі був кіпер олександрійців Паньків, між іншим вихованець «Карпат». Активно розпочали гру і підопічні Володимира Шарана: в атаці у відповідь Салхі знайшов у штрафному майданчику гостей самотнього Калоуду, але чех із забійної позиції пробив повз стійку. А ще за хвилину гравець «Олександрії» Старенький за симуляцію побачив перед собою жовту картку. Забігаючи наперед, скажемо, що як і в цьому епізоді, арбітр матчу Євген Арановський і в подальшому був також напрочуд адекватним. Скажемо відверто, такого кваліфікованого суддівства в нашому чемпіонаті вже давно не доводилося спостерігати.

Що ж до гравців обох команд, то почали вони дуже активно і значна частина першого тайму пройшла в боротьбі за ініціативу – і господарі, і гості хотіли грати лише першим номером. Якщо по відношенню до «Карпат», напевне, іншого й не можна було очікувати, то подібна активність «Олександрії» стала в значній мірі несподіванкою. Втім, треба зазначити, що в підсумку господарі значно рідше за гостей били по воротах та й загалом діяли менш гостро. Напевно, дався взнаки клас виконавців. Адже навряд чи хтось буде заперечувати, що незважаючи на місце в підвалинах турнірної таблиці, карпатівці мають більш високий рівень майстерності. Але в бажанні та самовіддачі підопічні Володимира Шарана як мінімум нічим не поступалися суперникам.

Якщо «жовто-чорні» в першій 45-хвилинці окрім вище згаданого удару Калоуди більше так нічим і не потурбували Богатінова, то «зелено-білі» мали три непогані нагоди відзначитися. Перша з них трапилася на 11-ій хвилині, коли Лукас увірвався у штрафний майданчик зліва і прострілив – Худоб’як з протилежного кута карного зряче віддавав на Батісту у центр, але Вільям не зміг пробити по м’ячу у боротьбі з оборонцем з лінії воротарського майданчика. А на 27-й хвилині вже Федецький після подачі корнера у виконанні Лукаса отримав м’яч на куті карного майданчика. Щоправда, пробивати по воротах йому було не надто зручно, але все ж Паньківу, аби відбити удар в дальній верхній кут, довелося продемонструвати всю свою майстерність. Ще за сім хвилин Батіста після прострілу зліва з вигідної позиції знову не влучив по круглому.

Те, що не вдалося в першій половині гри, Батіста зробив на початку другого тайму. На 51-ій хвилині після закидання Ткачука у карний на Лукаса, іспанець скинув м’яча на Батісту, який розстріляв Паньківа метрів з восьми – 0:1.

По тому, як розвивалися події на полі, було схоже, що переможе той, хто заб’є першим. Тому, коли «Карпати» забили, напевне, багато хто подумав, що тепер вони вже свого не віддадуть. Але й господарі не мали наміру здаватися, щойно пропустивши гол. Володимир Шаран одразу прийняв рішення випустити на поле Таргамадзе. Але буквально кількома десятками секунд раніше підопічні Олега Кононова мали чудову нагоду подвоїти свою перевагу в рахунку. Це Худоб’як потужно пробив метрів з 18-ти по центру воріт – Паньків відбив м’яча перед собою, але з другої спроби таки встиг зафіксувати круглого у руках, не дозволивши карпатівцям зіграти на добиванні.

Таргамадзе нагоду відзначитися отримав дуже швидко. На 57-ій хвилині м’яч влучив у руку Мілошевічу. Круглий саме влучив у руку серба – навмисної гри рукою тут не було, але тим не менше арбітр призначив штрафний. До воріт було не більше 18-ти метрів прямо по центру. До м’яча підійшов Таргамадзе. Грузин намагався влучити у той кут, який закривала стінка. Карпатівський «мур» Давід перекинув, але в рамку не влучив…

І все ж «Олександрія» зуміла відновити рівновагу в рахунку. Причому гол господарі забили практично з нічого. Після корнера у виконанні Таргамадзе на 72-ій хвилині Кабанов з дуже незручного становища головою зрізав круглого в бік воріт. М’яч по доволі хитрій дузі долетів до дальньої стійки і рикошетом від Ощипка влетів у сітку – 1:1. Гол став у значній мірі наслідком фарту. Але, напевно, по-іншому й бути не могло. По-перше, ми всі вже звикли, що в нинішньому сезоні «Карпати» і везіння, як то кажуть, речі практично не сумісні. А по-друге, якщо хтось і міг з гравців команди господарів так пробити по нашим воротам, то лише Кабанов. Чому? Все дуже просто – він не один сезон свого часу відіграв за «зелено-білих». А стосунки «Карпат» зі своїми колишніми гравцями вже давно мають одну особливість – яку, напевне, говорити зайве…

Рахунок 1:1 не влаштовував жодну з команд, але більше все ж таки гостей. Саме тому підопічні Олега Кононова у заключні 20 хвилин намагалися вирвати перемогу. Однак нагоду досягти бажаного вони отримали лише на 90-ій хвилині, але Батіста (вкотре!!!) забарився з ударом з забійної позиції після пасу Худоб’яка… Тож 1:1 – і команда продовжує перебувати у підвалинах турнірної таблиці.