“Кривбас” – “Таврія” – 2:1 (молодіжні склади)

Кривбас - Таврія

Молодіжна команда “Кривбасу” здобула вольову перемогу над “молодіжкою” сімферопольської “Таврії”.

Продовжила свою переможну серію молодіжна команда «Кривбасу». Цього разу кривбасівці на власному полі переграли «молодіжку» сімферопольської «Таврії» – 2:1.
Гра видалась небагатою на гольові моменти. Основна боротьба йшла в центрі поля, воротарі не часто вступали в гру. Захисні ланки обох команд в цьому поєдинку виглядали краще за своїх опонентів – гравців атаки. У першій половині матчу суперники мали по 1-2 небезпечних моментів. У середині тайму Гога Ланчава не використав вихід сам на сам з воротарем після помилки гравця оборони «Таврії». На це гості відповіли небезпечною атакою, яку завершував Шиндер, але воротар «Кривбасу» був уважним.
Рахунок було відкрито в кінці першого тайму. На 35-й хвилині після розіграшу кутового Віталій Лисицький скинув м’яч під удар Максиму Адаменку, який з меж воротарського майданчика «Таврії» «розстріляв» ворота кримської команди.
Після перерви гра дещо пожвавішала, хоча, за великим рахунком, небезпечних моментів не побільшало. Кривбасівці планомірно «розхитували» правий фланг оборони «Таврії» завдяки активним діям Антонова та Габовди. Врешті-решт це принесло успіх, але сталася ця приємна для «Кривбасу» подія на останній хвилині матчу. До того часу кримчани вже зрівняли рахунок. На 69-й хвилині Олександр Жданов у підкаті зачепив у власному штрафному майданчику гравця «Таврії», за що арбітр призначив пенальті. Антон Шиндер з 11-метрової позначки пробив впевнено. Антоненко вгадав напрямок польоту м’яча, але врятувати свою команду не зміг – 1:1. Вирвав перемогу «Кривбас» на 90-й хвилині. Флангова атака «Кривбаса» завершилась виходом Габовди на ударну позицію. Юрій м’яко пробив, м’яч ударився о поперечину та відскочив в поле, де першим на добиванні був Олексій Антонов – 2:1.
У компенсований час «Таврія» намагалась врятувати матч, але криворіжці впевнено довели гру до перемоги.