Регбі: РК «Роланд» – РК «Батяри» – 22:3

Львівська команда з регбі «Батяри», кістяк якої складають фанати футбольного клубу «Карпати», сьогодні зіграла свій третій поєдинок у чемпіонаті України серед клубів Вищої ліги. У Івано-Франківську, в галицькому дербі «батяри» мірялися силами з тамтешнім РК «Роланд».

Гра розпочалася в рівній боротьбі – кожна з команд намагалася захопити ініціативу і притиснути суперника до його залікового містечка. Однак до середини тайму ні господарям, ні гостям відзначитися бодай якоюсь результативною дією не вдавалося. Все ж рахунок у грі відкрили «батяри». На 20-ій хвилині Ігор Канак майстерно виконав штрафний і гості вийшли вперед – 0:3.

Вдало виконаний штрафний надихнув нашу команду на подальші активні дії. Однак більше жодного ігрового очка «батярам» набрати не вдалося. І заслуга в цьому не стільки гравців «Роланда», скільки арбітра матчу Олександра Мігунова з Хмельницького. Склалося враження, що рефері не очікував серйозного супротиву зі сторони львів’ян, а тому першу чверть гри відсудив згідно правил гри у регбі. Свідченням нормального суддівства було й те, що поки рахунок був 0:0, в жодної з команд до бригади арбітрів не було ніяких претензій. Однак тільки но гості вийшли вперед, як правила гри для команд-суперниць з незрозумілих причин стали суттєво відрізнятися. Аналогічні епізоди почали трактуватися по-різному, але майже кожен раз на користь «Роланда».

Зрозуміло, за такого арбітражу розраховувати на позитивний результат «батярам» було вкрай важко. Щоправда, команда боролася, але коли проти тебе не лише гідний суперник, а й упереджене суддівство, то встояти дуже важко.

Зрештою, гравці «Роланда» доволі впевнено скористалися ситуацією, яка виникла на полі. Ще до перерви вони двічі взяли «місто» гостей, реалізувавши при цьому обидві спроби і до того ж забили один штрафний. Ще одне взяття залікового поля «Батярів» арбітр зафіксував по перерві і в підсумку фінальний свисток сповістив про перемогу «Роланда» з рахунком 22:3.

Зазначимо, що для «батярів» це третя поразка в першості. Раніше вони двічі поступилися РК «Рівне». Додамо, що свій останній поєдинок у групі наша команда зіграє вдома у неділю, 3-го червня. Суперник – все той же «Роланд».