Головний арбітр – Олег Когут (Тернопіль).

Асистенти арбітра: Юрій Карп’як, Анатолій Філевич (обидва – Львів).
Четвертий арбітр – Ростислав Якимик (Львів).

«КАРПАТИ» U19: Нагірний, Маркович, Бухта, Білоус (Токар, 89), Дударенко (Вільчинський, 62), Верещак (Кошка, 84), Яструб, Савошко (Поручинський, 74), Завійський (Красномовець, 67), Дзядикевич (Дронський, 46), Павлов.

«ВОРСКЛА» U19: Ванюков, Хоменко (Євтушенко, 85), Томенко, Павлик (Олійник, 76), Шмиголь, Марусич, Борсук, Панов (Яременко, 52), Кругляк (Рудик, 87), Кравченко (Жениленко, 90+4), Коба (Ічанський, 53).
Запасний – Авраменко.
Тренер – Олександр Омельчук.

Голи: Марусич, 78, Ічанський, 90+5.

Попередження: Завійський, 23 – Хоменко, 68.

Незважаючи на сонячну літню погоду та доволі ранній початок матчу (о 17:00), команди доволі жваво розпочали гру. Не довелося глядачам довго чекати і першого небезпечного моменту. Його вже на 6-ій хвилині створили гості, які розіграли швидку атаку на лівому фланзі атаки і вивели на ударну позицію свого центрфорварда Ярослава Кругляка. Його удар кіпер господарів Ігор Нагірний відбив, а Максиму Марусичу, який був першим на добиванні, забракло влучності. Не забарилися з відповіддю і карпатівці. На 10-ій хвилині Тарас Завійський отримав круглого в карному майданчику суперника, на паузі холоднокровно розібрався із захисником і пробив – трохи вище поперечки. Ще більш зручна позиція для того, аби відкрити рахунок, за три хвилини була у партнера Завійського не лише по клубу, а й по юнацькій збірній України U-17 Юрія Яструба – й цього разу м’яч пройшов повз каркас воріт.

Така гра на зустрічних курсах і тривала весь перший тайм. Щоправда, по-справжньому гольові моменти і карпатівцям, і ворсклянам створювати вдавалося не часто. Однак тут не стільки вина гравців групи атаки, скільки заслуга оборонців обох команд, які надійно перекривали всі шляхи до своїх воріт і тим самим практично позбавляли кіперів можливості продемонструвати свою майстерність. Лише наприкінці тайму реакцією та спритність виявив Ігор Нагірний. Трапилося це після того, як капітан гостей Максим Марусич перед карним накрутив двох карпатівців і, помітивши, що воротар трохи задалеко вийшов з рамки, по центру зряче намагався по високій дузі його обвести, але кіпер кінчиками пальців таки дотягнувся до м’яча і перевів його на корнер.

Живий футбол команди демонстрували і по перерві. Невеличку перевагу на початках мали карпатівці і саме вони могли першими у другій половині відкрити рахунок. На 57-ій хвилині капітан господарів прийняв довгу діагональну передачу з лівого флангу, першим дотиком обробив круглого, а другим потужно пробив низом у дальній кут – поряд із стійкою. Ще більш гострий момент за сім хвилин створили ворскляни: невтомний Максим Марусич та правий захсиник Юрій Павлик розіграли на фланзі «стіночку» і останній, на швидкості увірвавшись у карний майданчик, потужно пробив низом, але кіпер ногою відбив м’яча на корнер.

Час йшов, багато боротьби було в центрі поля, яка потроху виснажувала гравців обох команд. Однак середній вік господарів на півтора роки молодший і це в значній мірі визначило долю зустрічі. Карпатівці, намагаючись після поразки у Києві реабілітуватися, великими силами йшли вперед. При цьому сил, аби своєчасно повертатися назад, у них залишалося все менше і менше. Не може фізичний стан не вплинути і на концентрацію у грі ще зовсім молодих футболістів. Саме втрата пильності на якусь долю секунди центральним захисником «Карпат» Любомиром Білоусом і призвела до того, що він «обрізався» в центрі поля. Отримавши круглого, Антон Яременко, який лише десять хвилин тому вийшов на заміну і голова якого ще була абсолютно «тверезою», миттєво пасом врозріз кинув у прорив Максима Марусича, однозначно найкращого гравця матчу. Прудконогий капітан «Ворскли» своїм шансом скористався, як то кажуть, на всі сто: опинившись практично один проти воротаря, він не став нічого вигадувати і пробив повз Ігоря Нагірного по цілі без жодних шансів для того врятувати свою команду від неприємностей.

Рахунок 0:1 змусив «Карпати» забути про втому і великими силами піти вперед. Не можна сказати, що господарі влаштували штурм воріт гостей, але кіпер «Ворскли» Кирил Ванюков помітно нервував. Роботи у нього було не багато, але в одному епізоді підопічні Володимира Беззуб’яка відверто змарнували свій шанс. На 84-ій хвилині Юрій Яструб подав м’яч з кутового прямо на голову всіма забутого свого тезки Верещака. Опорник господарів ніби то бив зряче головою, але круглий полетів надто високо. Одразу після цього Верещака замінив Степан Кошка. Але «Карпатам» вже нічого не допомогло.

Більше того, коли йшла остання, п’ята компенсована до основного ігрового часу хвилина, господарі, оголивши тили, прогавили конрвипад гостей: всюдисущий Максим Марусич протягнув шкіряну сферу по правому флангу, а коли ледь не всі захисники «Карпат» кинулися його накривати, він майстерно віддав передачу на Сергія Ічанського і той пробив по воротах, які відчайдушно намагалися відстояти двоє польових гравців «Карпат» (кіпер вже був відіграний), але їхні зусилля були марними – 0:2.