Наші в збірних: підсумки дня

15 серпня легіонери- «гірники» прийняли участь у заключних спарингах своїх національних збірних перед стартом відбірного циклу чемпіонату світу. Так вже вийшло, що для представників «Шахтаря» генеральна репетиція виявилася невдалою незважаючи на те, що наші хлопці грали в своїх командах провідні ролі.

Збірна Вірменії на власному полі поступилася білорусам з рахунком 1:2. Цей поєдинок з першої і до останньої хвилини відіграв півзахисник «гірників» Генріх Мхітарян. Одну з передач нашого хавбека завершив ударом у штангу Маркос Піццеллі. Сам Генріх голом не відзначився, але, як завжди, був дуже активний.

Прекрасний матч зі Швейцарією провів Едуардо. Нападаючий «гірників» і збірної Хорватії відзначився дублем. Особливо красивим вийшов перший гол у виконанні Дуду, коли після пасу від Дарійо Срни він одним дотиком підняв м’яч, а другим – вколотив його у сітку. Тим не менш, хорвати зазнали поразки з рахунком 2:4. Наш капітан відіграв весь матч, а Едуардо був замінений на 67-й хвилині.

Не довелося нудьгувати глядачам, які дивилися матч Словенія – Румунія. Цей поєдинок завершився поразкою команди Развана Раца з рахунком 4:3. Захисник «гірників», а за сумісництвом і капітан своєї збірної, провів на полі 81 хвилину.