Як Мірча Мірчу обіграв

У п’ятницю, 7 вересня, в Румунії донецький «Шахтар» провів свій перший товариський матч. Суперниками наших хлопців був клуб «Петролул» з міста Плоєшті. З складами обох команд і всіма замінами ви можете ознайомитися в протокольних даних зустрічі.

2 хвилина. «Шахтар» активно почав. Вілліан віддавав передачу Кобіну на кут штрафного майданчика, але досвідчений воротар Василь Хамутовскій встиг вибити м’яч.

6 хвилина. Джеремі Бокіла пробивав головою після подачі з кута поля – Антон Каніболоцький зловив м’яч.

9 хвилина. І знову голкіпер «гірників» вступив у гру, зарубавши на корені можливу небезпеку після прострілу Хамзи Юнес.

12 хвилина. Пас у виконанні Гая ледь не опинився гольовим – Луїс Адріано пробив вище воріт.

18 хвилина. Арбітр вперше в матчі дістав з кишені жовту картку. Отримав її Ілсіньо.

22 хвилина. Після гарного удару Вілліана з лінії штрафного майданчика тільки штанга врятувала ворота «Петролул».

25 хвилина. Бокіла головою замикав подачу Гастона в штрафний майданчик донеччан – цього разу форвард з Конго промахнувся.

26 хвилина. Гол – 0:1! «Шахтар» повів у рахунку завдяки точному удару Луїса Адріано, який отримав пас з глибини поля.

28 хвилина. Попередньо обігравши Кобіна, по воротах пробив ОпріцеКаніболоцький був на місці!

31 хвилина. Ще одному удару Даніеля Опріце не вистачило точності.

32 хвилина. Попередження за фол на Алексі Тейшейрі отримав Буджемаа.

35 хвилина. Крістя не потрапив в створ воріт «Шахтаря», потривоживши сітку із зовнішнього боку.

43 хвилина. Гол – 0:2! Фернандіньо перехопив м’яч, прорвався з ним до лінії штрафного майданчика і пробив точно в ціль!

46 хвилина. У перерві Антона Каніболоцького і Алекса Тейшейру поміняли Богдан Шуст і Дентіньо.

49 хвилина. Мірча Борнеску перехопив м’яч після прострілу Фернандіньо.

52 хвилина. Олексій Полянський зіткнувся з суперником, отримав медичну допомогу, але потім був замінений. На поле вийшов Іван Ордець.

54 хвилина. Борнеску відбив м’яч після сильного удару Фернандіньо.

61 хвилина. Алан Патрік замінив Дугласа Косту.

64 хвилина. Гру не зміг продовжити Кобін. Василя винесли з поля на ношах, а замість нього вийшов Андрій Тотовицький.

65 хвилина. Після прострілу у штрафний майданчик «гірників» Хамза головою пробив неточно. Тут же Кожочнян був попереджений, порушивши правила на Тотовицькому.

70 хвилина. Ордець головою вибив м’яч на «корнер» після ще однієї подачі у виконанні гравців румунської команди.

72 хвилина. Фернандіньо залишив поле, поступившись місцем Михайлу Писко. А трохи пізніше Бруно Ренан замінив Олексія Гая.

75 хвилина. Морар зважився на удар з кута штрафного майданчика – м’яч пройшов поруч зі штангою.

77 хвилина. Чергова рокіровка у складі донеччан: Леонід Акулінін замінив Луїса Адріано.

79 хвилина. Удар Алана Патріка за меж штрафного майданчика не вийшов точним.

83 хвилина. Адаменко поміняв Патріка, а незадовго до того Вілліан побачив перед собою жовту картку.

85 хвилина. Ще одна зміна від Містера: Артур Міранян вийшов замість Вілліана.

89 хвилина. Гол – 0:3! Бруно Ренан своїм пасом вивів Акулініна один на один з воротарем – форвард «гірників» спокійно з ним розібрався.

90 хвилина. Остання заміна у грі – вихід Щічкі замість Ілсіньо.

90 хвилина. Фінальний свисток арбітра сповістив про перемогу донецького «Шахтаря». Команда Мірчі Луческу виявилася сильніше колективу Мірчі Редника.