Дубль Нікулае допоміг «Говерлі» обіграти «Таврію» і перервати серію з чотирьох поразок

Футболісти «Говерли» в домашньому матчі 18-го туру чемпіонату України в Ужгороді переграли «Таврію» з Сімферополя з рахунком 2:1.

У складі господарів дубль оформив румунський нападник Маріус Нікулае. У «Таврії» відповідь голом відзначився Аніс Бусаїді, який реалізував пенальті, передає sovsport.

Таким чином, «Говерла» перервала серію з чотирьох поразок поспіль, набрала 17 очок і тепер ділить 12-13-е місця з «Волинню», що має матч в запасі. В активі «Таврії» залишилося вісім очок – вона ділить 15-16-е місця з запорізьким «Металургом».

Говерла – Таврія – 2:1 (1:0)
Голи: Нікулае 29 (1:0). Буссаіді 49 (1:1). Нікулае 69 (2:1).
Говерла: Надь, Дандеа, Орош, Лисицький, Леандро, Трухін, Савич (Иканде, 46, Єзерський, 90), Кочіш, Ле Таллек, Нікулае
Таврія  : Кахріман, Алію, Аксьонов, Буссаиди, Свенссон, Гомес (Павленко, 85), Гуменюк (Приходний, 84), Ярчук, Бурдужан, Коробка (Мельник, 87), Габовда