“Динамо” зіграло в нічию з дебютантом єврокубків

Київське “Динамо” на своїх других зборах в Іспанії не змогло обіграти шведський “Естерсунд”. Зустріч зі скандинавською командою, яка в 2017 вперше в своїй історії пробилася в єврокубки, завершилася з рахунком 2:2.

Вже на 14-й хвилині Микола Морозюк відкрив рахунок в грі, проте суперника це не збентежило, і за тайм номінальні гості забили два голи. Врятував від поразки віце-чемпіонів України Жуніор Мораес, який вдало виконав пенальті на 50-й хвилині.

“Динамо” (Київ, Україна) – “Естерсунд” (Швеція) – 2:2 (1:2)
Голи: Морозюк (14), Мораес (50 пен.) – Нурі (31 пен.), Годдос (45)
“Динамо”: Рудько, Кендзьора, Хачеріді, Кадар, Піваріч, Шапаренко, Морозюк (К), Циганков (Гонсалес, 62), Гармаш, Ротань (Мораес, 46), Бесєдін.

Свій наступний поєдинок на полях в Марбельї підопічні Олександра Хацкевича проведуть 4 лютого о 17:45 проти “Академії Пушкаша” – дочірньої команди угорського футбольного клубу “Відеотон”.