“Динамо” програло угорської “дочці”, пропустивши двічі на останній хвилині

Київське “Динамо” програло свій другий товариський матч на других зборах в Іспанії. На поле в Марбельї підопічні Хацкевича з рахунком 2:3 поступилися дочірнії команді угорського “Відеотона” – “Академії Пушкаша”.

Столичні футболісти пропустили першими, але в дебюті другого тайму змогли відігратися. Після цього обидвi команди добре атакували і матч так би і завершився, якби не дивовижний провал оборони “Динамо” на останній хвилині. Два голи без опіру принесли перемогу угорцям.

“Динамо” – “Академія Пушкаша (Угорщина) – 2:3

Голи: 1:0 – Упісс (14), 1:1 – Мораес (43), 2:1 – Хльобас (59), 2:2 – Шечі (89), 2:3 – Мадараш (90).
Динамо: Маханьков, Миколенко, Самбрано, Шабанов, Бурда, Гусєв, Смирний, Спетару (Шапаренко 67), Гонсалес, Мораес, Хльобас

Наступний спаринг киян запланований на середу, 7 лютого. В цей день “біло-блакитні” зустрінуться з китайським клубом “Хебей Чайна Фортуна”. Початок гри о 17:30.