“Динамо” обіграло в гостях “Маріуполь”

Київське “Динамо” здобуло впевнену перемогу в перенесеному матчі 4-го туру чемпіонату України з футболу в Прем’єр-лізі над “Маріуполем”. Зустріч завершилася з рахунком 2:0.

Столичні футболісти відкрили рахунок вже на 7-й хвилині, коли Вербич замкнув передачу Циганкова. Після цього кияни відійшли в захист, напружуючи Гальчука контратаками.

На 24-й хвилині Буяльський пробив з лінії штрафної в штангу, м’яч відлетів до Вербича, удар якого Яворський заблокував рукою. Ігор Пасхал поставив пенальті, який упевнено реалізував Циганков.

У другому таймі обидві команди мали гострі моменти, але рахунок більше не змінився.

Маріуполь – Динамо 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 – 7 Вербич, 0:2 – 24, пенальті Циганков.
Маріуполь – Гальчук, Демір, Биков (Ігнатенко, 79), Яворський, Тищенко, Мишнєв, Федорчук, Зубков, Пихаленок (Борячук, 62), Чурко (Вакула, 62), Фомін.
Динамо – Бойко, Кадар, Бурда, Миколенко, Кендзьора, Циганков, Сидорчук, Гармаш (Шапаренко, 66), Вербич (Русин, 90), Буяльський, Морозюк (Смирний, 73).
Попередження: Яворський (24), Кендзьора (52), Биков (65).