“Шахтар” забив “Карпатам” шість голів у 10-му турі УПЛ

Лідер турнірної таблиці української Прем’єр-ліги донецький “Шахтар” розгромив “Карпати” на виїзді. Гірники забили шість м’ячів у ворота львівської команди, яка змогла відповісти лише голом престижу від Шведа в додатковий час.

Підопічні Паоло Фонсеки забезпечили собі перемогу ще в першому таймі. На перерву “Карпати” пішли з п’ятьма пропущеними м’ячами. У розгромі господарів взяли участь Ярослав Ракіцький, Фернандо, Жуніор Мораес, а бразильський півзахисник збірної України Марлос оформив дубль. Гол захисника “Шахтаря” і національної команди Ракіцького зі штрафного став окрасою цього поєдинку.

Фінальну гольову крапку “гірників” поставив Матвієнко.

Карпати – Шахтар 1:6 (0:5, 1:1)
Голи: 0:1 – 13 Ракіцький, 0:2 – 26 Фернандо Педро, 0:3 – 29 Мораес, 0:4 – 35 Марлос, 0:5 – 45, автогол Бородай, 0:6 – 79 Матвієнко, 1:6 – 90 Швед.
Карпати – Кучинський, Ковтун, Мехреміч, Федецький, Бородай, Мякушко (Мендес, 76), Ербес (Голодюк, 82), Швед, Карраскаль (Кльоц, 72), Гуцуляк, Ді Франко.
Шахтар – Пятов, Кривцов, Ісмаїлі, Матвієнко, Ракицький, Майкон, Степаненко (Алан Патрік, 46), Тайсон, Марлос (Сіпріано, 66), Фернандо Педро, Мораес (Кайоде, 72).
Попередження: Майкон (31), Ковтун (32), Мехреміч (60), Бородай (63), Ракіцький (65), Ербес (67).