“Динамо” здобуло вольову перемогу над сільським клубом у Кубку України

Київське “Динамо” обіграло футбольний клуб “Минай” із однойменного села в Закарпатській області. Поєдинок 1/8 фіналу Кубка України завершився із рахунком 1:3.

Столичні футболісти вийшли на матч розслабленими, за що і поплатилися. Перші півгодини гри сільські футболісти домінували на полі, створивши декілька найгостріших моментів.

На 11-й хвилині Гегедош закинув на Лободу, той виграв боротьбу в Шапаренка, який залишився останнім, і покотив на Смороковського. Він бив метрів із п’яти, але потрапив точно в голкіпера.

Господарі продовжили атакувати і через 10 хвилин домоглися успіху. Смокоровський здорово віддав на хід Гегедошу, той відірвався від захисників один-на-один із воротарем і перекинув Бущана.

Після цього “Минай” відійшов в оборону, віддавши ініціативу динамівцям. “Біло-блакитні” раз-у-раз накочували атаки, але зрівняти рахунок у першому таймі не змогли.

Вдалося це зробити підопічним Хацкевича у другому таймі. Вийшовши на заміну, Гармаш істотно посилив гру і за 13 хвилин столичні футболісти забили три голи, зробивши потрібний результат.

Дублем відзначився Шапаренко. Ще один точний удар на рахунку Гармаша.

Свого суперника у чвертьфіналі віце-чемпіони України дізнаються 2 листопада після жеребкування.

“Минай” — “Динамо” 1: 3

Голи: 21, Гегедош – 50, 54 Шапаренко, 58 Гармаш

“Минай”: Мелашенко, Беца, Ощипко, Стасюк, Гавриленко, Лобода, Микуляк, Піняшко, Смокоровській, Гегедош.
Запасні: Сидоренко, Федак, Шпак, Минайленко, Нурієв, Капустей, Сухомлин.

“Динамо”: Бущан, Морозюк, Бурда, Шабанов, Піваріч, Андрієвський, Шапаренко, Дуелунд, Смирний, Буено, Супряга.
Запасні: Рудько, Попов, Кравченко, Че-Че, Гармаш, Буяльський, Русин.