Юнацька збірна України (U-17) пробилася у елітний раунд відбору на Євро-2010

В заключному поєдинку першого кваліфікаційного етапу Євро-2010 в Естонії, юнацька збірна України, укомплектована гравцями 1993 р.н., зіграла внічию з французькими однолітками – 1:1. Це дозволило нашим футболістам пробитись у наступний, елітний, раунд відбору. Про це повідомив кореспондент ЗІКу. В заключному поєдинку першого кваліфікаційного етапу Євро-2010 в Естонії, юнацька збірна України, укомплектована гравцями 1993 р.н., зіграла внічию з французькими однолітками – 1:1. Це дозволило нашим футболістам пробитись у наступний, елітний, раунд відбору. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

Після нічиєї з естонцями (0:0) і перемоги над Словенією (1:0) підопічним Олександра Лисенка для виходу в наступний раунд необхідно було взяти хоча б одне очко у матчі з французами. На щастя, наші хлопці із своїм завданням впорались.

Першими відкрили рахунок українці. В середині першого тайму гол на свій рахунок записав гравець донецького «Шахтаря-3» Іван Луканюк – 1:0.

Проте французи за 20 хвилин до кінця матчу зуміли врятувати становище. Єдиним гравцем у турнірі, якому вдалося забити гол у ворота нашої збірної, став Ібраіма Тандіа – 1:1.

В іншому матчі нашої групи естонці розібралися із словенцями – 1:0. Ця перемога може дозволити господарями першого етапу продовжити боротьбу. Адже, в елітний раунд виходить по дві команди із 13-ти відбіркових квартетів, а також дві кращі команди, які посядуть треті позиції у своїх групах.

У елітному раунді 28 команд розіграють сім путівок у фінальний раунд. Вирішальні баталії відбудуться з 18-го по 30-е травня 2010 року в Ліхтенштейні, збірна якого на правах господаря звільнена від відбірної кампанії.