Бразилія дивом уникла ганьби в матчі з Коста-Рікою

Збірна Бразилії ледь не зганьбилася в матчі другого туру чемпіонату світу з футболу 2018 року з Коста-Рікою. Зустріч в Санкт-Петербурзі проходила під тотальним перевагою “селесао”, але закінчилася мінімальною перемогою південноамериканців, видобутої лише в компенсований час – 2:0.

П’ятикратні чемпіони світу, як і в поєдинку проти Швейцарії, діяли вкрай академічно. У першому таймі бразильці більше розраховували на індивідуальні дії Неймара. Форвард ПСЖ постійно опинявся на газоні, ніж відверто дратував арбітра.

До перерви “пентакампеони” практично нічого не створили біля воріт зоряного голкіпера “Реала” Кейлор Наваса. А от у другому таймі “селесао” створила неймовірну кількість моментів.

Вже на 49-й хвилині Жезус, пробиваючи головою метрів з семи, потрапив в поперечину. Трохи пізніше Неймар, опинившись один на один з Навасом, з лінії штрафної відправив м’яч у сантиметрах від штанги.

Апофеозом тиску бразильців став момент на 79-й хвилині. Арбітр з Нідерландів Бьорн Куйперс призначив пенальті у ворота костариканців, проте після перегляду відеоповтору скасував своє рішення.

В результаті розв’язка наступила на першій компенсованій хвилині Феліпе Коутіньйо після пасу Жезуса в упор пробив Наваса. А перед самим фінальним свисток Неймар добив суперника після передачі Кости.

Бразилія – Коста-Ріка 2:0 (0:0, 2:0)