Збірна України експериментальним складом гідно зіграла з Туреччиною

Збірна України з футболу зіграла внічию з Туреччиною в товариському матчі. Поєдинок в Антальї завершився з рахунком 0:0.

Проблеми, що виникли з полем “Анталії-Арени” істотно вплинули і на швидкості в матчі. Газон місцями нагадував зоране поле. Андрій Шевченко виставив на гру експериментальний склад. Вперше за 4 роки в старті вийшов Макаренко, дебютував Миколенко. На незвичній для себе позиції форварда почав Коваленко.

Господарі спробували забити швидкий гол, вже з перших хвилин організувавши найнебезпечніший момент біля воріт Луніна. Ця тактика не спрацювала і з середини тайму на полі домінували виключно гості.

Турки намагалися зрідка включати неорганізований пресинг, але українці легко його його розбивали точними дальніми передачами, швидко переходячи в атаку.

Наші футболісти краще контролювали ситуацію, грали елементарно швидше суперника і явно були ближче до голу. Коноплянка і Зінченко значно перевищували своїх опонентів, раз по раз напружуючи воротаря небезпечним ударами.

Турецькі футболісти часто не могли навіть вийти зі своєї половини поля, так як грамотна розстановка української команди не залишала їм вільних зон.

На 42-й хвилині господарі несподівано організували гострий випад, що закінчився голом, але косовський арбітр Гьонц Нуза взяття воріт відмінив, побачивши порушення правил з боку Унала.

У перерві замінив Шапаренко, випустивши замість динамівця Малиновського. Микола був не дуже активний, отримавши на 36-й хвилині “гірчичник”.

Турки другу половину почали набагато активніше, на 51-й хвилині ледь не відкривши рахунок.Після флангового прострілу зліва, турок бив впритул, м’яч вже пролетів між ніг Лунін, але в останній момент потрапив в опорну ногу і пішов на кутовий.

Через 10 хвилин у підопічних Луческу знову вийшло забити гол, але і його арбітр скасував (офсайд). Збірна Туреччини практично весь час другого тайму володіла м’ячем, нагнітаючи біля воріт Луніна. У України гостро вiдчував не хватка форварда – Коваленко явно програвав опонентам в могутності й умінні поборотися.

Наша команда атакувала набагато менше, але досить гостро, хоча гол забити так і не змогла. Шевченко і Луческу останні хвилини провели ряд замін, але на результат це ніяк не вплинуло.

Туреччина – Україна 0:0

Туреччина – Болат, Сеюнджю, Айхан (Ерсой, 54), Байрам, Мюльдюр (Демірал, 85), Кахведжі, Йокушлу, Маллі (Топал, 74), Оз’якуп (Гюрлер, 46), Ундер, Унал (Тосун, 46).
Україна – Лунін, Миколенко, Матвієнко, Пластун, Циганков (Швед, 77), Зінченко, Коноплянка (Болбат, 64), Шапаренко (Малиновський, 46), Коваленко (Борячук, 85), Макаренко (Буяльський, 83), Караваєв.
Попередження: Шапаренко (36), Кахведжі (48), Байрам (62), Швед (88).