Львів’янка Мар’яна Квятковська вийшла до фіналу чемпіонату Європи

Сьогодні на чемпіонаті Європи з боротьби у фінському Тампере вступили в боротьбу жінки. Вже в першій половині дня стало відомо, що з медаллю додому повернеться 21-річна львів’янка Мар’яна Квятковська, яка в останню хвилину замінила у вазі до 67 кг досвідчену екс-чемпіонку світу Катерину Бурмистрову з Сум.

Вихованка тренерів Ю. Кририлова та Р. Савлохова у першій сутичці здолала білоруску Галину Бєляєву, а потім перемогла азербайджанку Марію Качину. У фіналі Квятковська, яка представляє товариства “Освіта-Спартак” (Івано-Франківська-Львівська області) зустрінеться з росіянкою Наталією Куксиною.

За медалі через сито втішних турнірів побореться також 18-річна дебютантка зі Львова, вихованка Олега Сазонова Юлія Благиня (до 51 кг), яка замінила у цій категорії олімпійську чемпіонку Ірину Микульчин-Мерлені. У першій сутичці Благиня перемогла турчанку Ділок Атакол, а потім поступилась відомій шведській борчині Софії Матссон, яка у фіналі побореться з росіянкою Анною Трусовою.

Львів’янка Наталія Синишин також має шанси здобути медаль у вазі до 59 кг. Уродженка Соснівки перемогла на старті латишку Вікторію Григор’єву, а потім поступилась азербайджанці Ельвірі Мурсаловій. У фіналі Мурсалова зустрінеться зі шведкою Ідою-Терезою Нерелл, а Синишин має шанс здобути бронзову медаль у додатковому турнірі.

Всі переможниці чемпіонату Європи визначаться сьогодні ввечері.