12-літня новояворівчанка Оленка Зеленюх стала чемпіоном України з дзюдо

У Харкові на чемпіонаті України з дзюдо серед юнаків та дівчат вихованка Яворівської ДЮСШ Львівської області, учениця з Новояворівська, дванадцятилітня Оленка Зеленюх (вагова категорія 28 кг) здобула золоту медаль, диплом та кубок. Про це повідомив тренер із боротьби дзюдо Яворівської ДЮСШ Ярослав Кондра.

З його слів, у чемпіонаті України з дзюдо взяло участь 525 дівчат та юнаків. У загальнокомандному заліку юні дзюдоїстки Львівської області стали першими, а Львівська збірна (і хлопці, і дівчата) посіла третє місце, перша сходинка п’єдисталу дісталася збірній дзюдо з Києва.

Також на чемпіонаті України тренера з дзюдо Яворівської ДЮСШ Ярослава Кондру було нагороджено дипломом від Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України, Федерації дзюдо України.

10 квітня з Міжнародного турніру з дзюдо серед юнаків і дівчат на призи заслуженого тренера України С. Зіньковського учениця Новояворівської ЗШ №2, вихованка Яворівської ДЮСШ Оленка Зеленюх привезла три золоті медалі. Дівчинка змагалася в українському місті Снігурівці Миколаївської області, куди з’їхалися 34 команди з усіх областей України, Києва, Молдови, Азербайджану.

Зі слів тренера з дзюдо Яворівської ДЮСШ Ярослава Кондри, ця дівчинка виступала у змаганнях дзюдоїстів у трьох вагових категоріях – до 28 кг, до 30 кг, до 32 кг – і тричі перемогла.

Тренер з дзюдо Яворівської ДЮСШ каже, що добре виступили на цьому Міжнародному турнірі ще троє його вихованців – Марія Карпик, Стефан Сухомлин, Ілля Навроцький, але тріумфувала Олена Зеленюх.