Плющенко отримав орден Пошани

Президент Росії Володимир Путін вручив державні нагороди російським спортсменам, які завоювали медалі на Олімпійських іграх у Сочі. Урочиста церемонія відбулася в Конгрес-центрі Олімпійського села.

Ордена “За заслуги перед Вітчизною” 4-го ступеня удостоєні триразовий олімпійський чемпіон і бронзовий призер Ігор Віктор Ан, а також дворазові олімпійські чемпіони Віктор Уайлд, Олексій Воєвода, Тетяна Волосожар, Олександр Зубков і Максим Траньков, передає rsport.

Орден Пошани нагороджені триразовий срібний призер Максим Вилегжанін, дворазовий срібний призер Альберт Демченко, а також Євген Плющенко та Євген Устюгов, завоювали золото в Сочі. Інші переможці і призери Ігор удостоєні ордена Дружби і медалі ордена “За заслуги перед Вітчизною” 1-й і 2-го ступеня.

У загальному заліку Олімпіади перемогла збірна Росії, в активі якої 33 медалі: 13 золотих, 11 срібних і 9 бронзових.