На Чемпіонаті України «Тайм» і «Енергія» програють, а «ТВД» здобуває перемогу

26 березня, відбувся 23 тур чемпіонату України з міні-футболу у вищій лізі. Львівський «ТВД» переміг вдома житомирський «Контингент» – 2:1, «Енергія» в Сумах програла «Універ-Автомару» – 0:4, а «Тайм» у Львові за рівної гри поступився луганському «ЛТК» – 1:3.

«Таймівці» від самого початку матчу намагались контролювати м’яч і нав’язати свою гру команді з Луганська. Але луганчани не піддались і після непоганої комбінації першими відкрили рахунок в грі. Після пропущеного голу підопічні головного тренера «Тайму» Станіслава Гончаренка більше атакували: свої моменти не використали Ігор Кудінов, Євген Москвін, Віталій Брунько. А забили знову луганчани: обидва рази наприкінці другого тайму відзначився гравець «ЛТК» Олександр Юрков. І лише на останній хвилині гри «Тайм» зусиллями «ЛТК» забив гол престижу: м’ячем у власних воротах відзначився луганчанин Сергій Дрємов. Після матчу тренер «Тайму» Станіслав Гончаренко сказав, що його гравцям не вистачило агресії.

Львівський «ТВД» нарешті перервав серію із 7 поразок. Львів’яни перші пропустили (автогол Олега Чеботарьова), але в останній 10-хвилинці завдяки голам Євгена Рогачова і Юрія Хавера таки вирвали перемогу.

Дійсний чемпіон України «Енергія» в середині першої половини гри пропустила від сумчан два м’ячі й намагалася відігратися до кінця матчу. Але на 36 і на 40 хвилинах гри «Універ-Автомар» в контратаці забив два голи і розставив усі крапки над «і» щодо переможця в грі.