Журналісти вшанували пам’ять Івана Боберського

У першому турнірі з міні-футболу серед ЗМІ Львова, присвяченому 135-ій річниці з Дня народження основоположника українського спортивного руху Івана Боберського, перемогу святкували журналісти ТРК «Люкс»: у фіналі змагань «Люкси» розгромили колег з «Преси-Гопак» 18:6. А починалося усе з півфіналів, у яких зійшлися «Спортивка-Преса-Гопак» та ТРК «Люкс»-«12 канал». У змаганнях телевізійників сильнішими виявилися «люксівці», які перемогли «12 канал» з рахунком 8:2.
Другий півфінал – за участю «Спортивки» та «Преси-Гопак» – виявився найдраматичнішим у турнірі. Лише в другому таймі «гопаківціям» вдалося розпечатати ворота «Спортивки» – 1:0. Після цього команди мали безліч нагод забити, але фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу «Преси-Гопак».
У матчі за третє місце між «Спортивкою» та «12 каналам» рівна гра точилася десь до середини другого тайму, після чого «Спортивка» просто «сіла» фізично. В результаті – 6:4 на користь телевізійників.
А фінал змагань журналісти з «Преси-Гопак» пам’ятатимуть ще довго: 18:6! Так «гопаківці» ще не програвали ніколи. Але, як наголошує «гопаківець», головний редактор «Нового Погляду» Роман Онишкевич, «переможців чи переможених у таких турнірах немає, оскільки головне – зібратися і побігати разом, а рахунок – байдуже».
Після фінального свистка народний депутат України, голова обласної партійної організації Іван Денькович нагородив учасників турніру кубками та призами від БЮТ. Нардеп запевнив журналістів, що Блок Юлії Тимошенко у Львівській області планує зробити турнір пам’яті Івана Боберського традиційним – щорічним.